1464
1411

حالم ازشون بهم میخوره تا سوال بپرسی نی نی یار رو صدا میزنن.خودشون هزار غلط میکنن اینجا ادای ادم های خوب رو در میارن.بیخود کردی جنبه نداشتی اومدی.

خواهشا برای خوشبختی وعاقبت بخیری خودم وخانوادم صلوات بفرستین.🙏🙏🙏

والا بوخودا

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

برا امضاتون صلوات فرسادم

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...
1436

بعله اینجا خیلیا نماز نمیخونن اما جانماز زیاد اب میکشن🤣🤣🤣🤣

عاشق شدن که مهم نیس                                    اینکه تااخر عمر عاشق بمونی و                             عاشق بمیری مهمه                                             عشق به قربون صدقه های اولش نیس                      به وایسادنای اخرشه
8
1474
جی پرسیدی ؟

پرسیدم من هفته7باردارم.بعد رابطه ترشحات قهوه ای داشتم چطوری رابطه داشته باشم که پیش نیاد.بدون رابطه که هم نمیشه مگه میتونه همسرم9ماه تحمل کنه.

خواهشا برای خوشبختی وعاقبت بخیری خودم وخانوادم صلوات بفرستین.🙏🙏🙏
1450