2703
2553
عنوان

متخصصین محلول شیوانا...📣📣

2975 بازدید | 13 پست

من طرز تهیه اشو خوندم فقط نفهمیدم برا خودم چجوری باید استفاده کنم؟

من بعد دو روز حموم کف سرم چرب میشه موهامم تقریبا معمولیه وزبر ..بنظرتون چیکارباید بکنم چجوری این محلول رو تهیه کنم.

اگه کسی بلده یااستفادا کرده خواهشا گامی موثر در راهنمایی اینجانب بردارید..

باشد که رستگار شوید ...صلواتم میفرستم برادون❤.

کلا اگه چیزیم بلدید که برا رویش باشه بگید لطفا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید اولش خوب باشه ولی بعدش شدیددددددد ریزش میگیری دور از جون انگار شیمی درمانی کردی دیگه خود دانی

خدا جونم ممنونم که بازم یه هدیه ی با ارزش تو دلم گذاشتی قسمت همه ی منتظرا بشه آمین
2720

یه استکان کمر باریک روغن نارگیل یه استکان روغن زیتون. به همراه چند قاشق چایخوری حنا تعدادشو یادم نیس فک کنم بین 3 تا 5 تا. بعد همه رو تو ظرف شیشه ای قاطی میکنی و میزاری 24 ساعت بمونه بعدش هررروز یا یک روز درمیون میزنی ب موهات بین 4 تا 8 ساعت میشوری

هرروزم دم کرده گزنه و شنبلیله همراه اسطخودوس میخوری

شاید اولش خوب باشه ولی بعدش شدیددددددد ریزش میگیری دور از جون انگار شیمی درمانی کردی دیگه خود دانی

شما امتحان کردی 

میگن اون موهایی کمیریزه مردس و ب ریششون نگاه کنی سیاهه

2714

خدانکنه.وای

پس اونهمه میگن اخ چه خوب بود واخ چه خوب چی ؟!

ای بابا

شما امتحان کردی  میگن اون موهایی کمیریزه مردس و ب ریششون نگاه کنی سیاهه

بله امتحان کردم یعنی رسما گفتم غلط کردم من روزی هزار بار میگفتم کاش دستم میشکست یعنی باورت نمیشه چه حجمی از موهات میریزه 

خدا جونم ممنونم که بازم یه هدیه ی با ارزش تو دلم گذاشتی قسمت همه ی منتظرا بشه آمین
خدانکنه.وای پس اونهمه میگن اخ چه خوب بود واخ چه خوب چی ؟! ای بابا

اولش همه فکر میکنن پرپشت میشه ولی بمب یه دفعه ریزشش شروع میشه والا من که هرچی صبر کردم فاز یک و دو ریزشش تموم بشه نشد که نشد که نشد

حجم موهام از نصف هم کمتر شده بود رفتم موهامو کوتاهههههه کردم یعنی بگم هر لحظه میگفتم خاک برسرت آخه موهات چه ایرادی داشت که اینو روش امتحان کردی کلی ویتامین خوردم روغن کرچک و سیاه دونه زدم ماساژ دادم بعد از 3 ماه ریزشش کم و کمتر شد الان دیگه فقط کرچک و زیتون و سیاه دونه رو ریختم داخل یه شیشه موقع حموم میزنم هم تقویت کرده هم کلفت شده موهام رشدش هم خیلی خوب شده 

حجم موهام از نصف هم کمتر شده بود رفتم موهامو کوتاهههههه کردم یعنی بگم هر لحظه میگفتم خاک برسرت آخه م ...

خب من کف سرم خییلی چربه میتریم روغن بزنم بدتر ریزش بگیرم بدبخ شم