2410
2553
عنوان

حس میکنین شوهرتون در آینده چجوری؟!

523 بازدید | 102 پست

حسی که به شوهر ایندتون دارین البته جدا ازو خیال بافی ها و همون شاهزاده سوار بر اسب سفید هاا😂😂 وخانوم های متاهل چی فکر میکردین و چی شد؟!😉

من خودم حس میکنم گوسفندواینا داره یه نیسان ابیم داره لامصب و بورم هست نمیدونم چرا؟!

همون فکری میکردم که شد  

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

کلا اسب سفیدث بر‌باد دادی ک🤣🤣🤣🤣

من تصور خاصی نداشتم فقط میخواستم طرفم ادم باشه ک خداروشکر خیلی بهتر از ی ادمه فرشتس😁

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
2714

خدا نکشتت😂😂

من همونی که تو ذهنم بود شد مو نمیزنه خدایش باهاش ولی شکر راضیم 

تیکر رسیدن به آرزومه 😍😢😔میشه برای رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستین محتاج دعای شما و کمک امام رضام😍❤️😊ممنونم ازتون مهربونا💞🤗تیکر هدفمم هست😉گروه قرمز😬😳😟وزن اولیه 90 با قد 175😢😭😭وزن الان 86😔😔 وزن ایدآل 60😍😍 با یک اراده نیرومند، شرایط دیگر اهمیت چندانی ندارد ☹️من میتونم چون یه دختر کــــــوردم 😍😍پرچم کوردا بالاس.. به امید خدا هم واسه هدفم هم درست شدن زندگی منو همسرم... ایشالله که غصه تو زندگی هیچ کسی راه پیدا نکنه و هیچ زنی حسرت مادر شدن به دلش نمونه و هیچ پدری شرمنده ی زنو بچش نشه و هیچ جوونی محتاج دیگران نباشه واسه همه ی اینا یه صلوات دیگه هم بفرستین شما که زحمت کشیدین تا پایین اومدین و در آخر دوتا صلوات واسه سلامتی امام زمانمون بفرستیم هرچند گوشه ایی از بی انصافی ما بنده هارو نمیگیره ولی باز خودش کلی هست ❤️ اینم بگم هنوز مدرسه میرم 😬 ازدواجم کردم ☺️و عاشق شوهرمم😍😘 ای بلای تو به جانم که تو جانی و جهانی😘👑

فک میکردم عشقم شوهرم میشه

ولی دیگ زورم به بابام نمیرسه

احتمالا نامزدی رو بهم میزنیم

و این هیولا میشه شوهرم

ینی واقعا هیولاها یارد10برابر منه😔

فقط از خدا میخوام همه عاشقا ب هم برسن

2706