1464
1411

سلام خانما من روز ٢٠ سيكلمه و حالت هاى پريودى هم دارم ناراحت شدم با خودم ميگم حتما اين ماه هم نشده خواستم ببينم اگه باردارى اتفاق بيفته حالت هاى پريودى هم هست؟؟؟اگه تحربه اى داريد ممنون ميشم بگيد

کلا بنظر من خیلی دل نبند که بعد اگر نشد اذیت نشی. بارداری و پریودی خیلی علائمشون شبیهه نمیشه گفت

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت که یه فسقلی تو دلم وول میخوره 🙏 انشالله روزی همه اونایی که دوست دارند مامان بشند 😊❤

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

من چن روز بعد تخمکگذاریم شرو شدش

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای خدا جون مرسی ک تو ۲۸مهر جواب آزم مثبت شد و کنجدمو گذاشتی تو دلم خدایا ب همه منتظرا از این فندقا هم بده و نی نی منم سالم بیاد تو بغلم🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍اگ دوس داشتی دوست عزیز واسه کنجد منو بقیه کنجد کوچولوها ک سلامت بیان بغل مامانیا یه صلوات میفرستی
1473

بله علائم پریود هست اما خفیف تر 

اصلا به علائم دل نبند هروقت پریود نشدی بی بی چک بزن 

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز 25 مهر 98 فهمیدم یه فندق کوچولو تو دلمه از همین امروز تا اخر دنیا عاشقانه دوست دارم مامانی        من و بابایی منتظرتیم وقتی خوب قوی و بزرگ شدی بیا پیش من و بابایی چون بی صبرانه منتظر دیدن صورت ماهتیم                                                                    به امید روزی که صدای خنده های سه نفرمون تو خونه ی قشنگمون پخش شه 💖💖💖💖💖💖💖
1432

منم تمام علائم پریودی رو داشتم طوری ک هر لحظه فک میکردم پریود شدم میرفتم ک نوار بذارم اما میدیدم خبری نیس بعد از پنج روز تاخیر آز دادم مثبت شد

منتها ی تفاوت با ماه های قبل داش ک سینه هام دردناک شد فقط ماه های قبل درد میکرد بدون این ک سفت شه اما این ماه ک باردار بودم سینه هام دردناک و خییییلی سفت شده بود البته هنوزم سفته 😁

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️
بله علائم پریود هست اما خفیف تر  اصلا به علائم دل نبند هروقت پریود نشدی بی بی چک بزن

نه بش فكر نميكنم ولى درد سينه از اين چيزا اصلا ندارم فكر كنم در صورت باردارى بايد باشه ولى علائم پريوديمم كمتره نسبت به ماه هاى قبل 

1474
1457