2737
2734
عنوان

بچه ها با مامانم بد حرف زدم اعصابم خورده

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 44 پست
عزیزم مامان منم همینجوره  یه گوشت در باشه یه گوشت دروازه

خب اخه منم تایه حدی احترامشو نگه میدارم میگم عیب نداره ولی خب حق نداره همش اینطوری کنه چه کنم بزرگتره و احترامش واجب بقول شما باید یه گوشم درباشه یکی دیگشم دروازه

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه

حالا سعی کن عذاب وجدان نداشته باشی... من حالتو درک میکنم میدونم ادم چطور حس خفگی پیدا میکنه و زندگی زهرش میشه.... به خودت بگو سری بعد دیدمش جبران میکنم...

هرچیه مثل مامان من عین بچه 5ساله همش قهر نمیکنه که دنبال راهی باشی واسه آشتی... میتونی فقط به جبران فکر کنی 😕

حرفتو بصورت ناشناس بهم بگو. https://harfeto.timefriend.net/17124006419150

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اخه منم تایه حدی احترامشو نگه میدارم میگم عیب نداره ولی خب حق نداره همش اینطوری کنه چه کنم بزرگتر ...

من درک میکنم

مامان منم عالم و دنیا رو میزنه تو سر بچه هاش

ولی اخلاقشه،حتما پدر و مادرش همیشه مقایسه میکردن،مادر منم ساد گرفته

2731
خب میشه چیکار کرد؟ عوض نمیشن که ...

فقط باید آسه بریم آسه بیایم دیگه...کاری نمیتونیم بکنیم...

چیزی هم بگیم حال خرابشون رو باید تحمل کنیم..

سری قبل یک کار افتضاحی کرد بعدشم قهر کرد که این بار دیگه ابرو داری نکردم....زنگ زدم به بابام همه چیو گفتم... انققققدر شاکی بودم که دیدمش زیاد تحویلش نگرفتم... یهو حالش بد شد.. دلش درد گرفت..اصلا افتضاح 😦

ولی بهش گفتم یکبار دیگه رفتار نامعقول یا حرفهای غ منطقی ازت بشنوم...پیش همه تعریف میکنم تا ابروت بره

من درک میکنم مامان منم عالم و دنیا رو میزنه تو سر بچه هاش ولی اخلاقشه،حتما پدر و مادرش همیشه مقایس ...

انشالله خوب بشه

چی بگیم دیگه هرچی خدابخواد

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه
2738
فقط باید آسه بریم آسه بیایم دیگه...کاری نمیتونیم بکنیم... چیزی هم بگیم حال خرابشون رو باید تحمل کنی ...

اوه

یعنی تا این حد ؟!کاش تهدیدت اثر کنه پس

بابات چی گفت

اوه یعنی تا این حد ؟!کاش تهدیدت اثر کنه پس بابات چی گفت

فکر کم باهاش صحبت کرده بوده...هرچند اصلا انتقادی قبول نمیکنه... اما این بار بهتر بود...

من که الانم باهام قهره... فقط چون در پی یک اختلاف با خواهرش بهش گفتم ... چرا محبت قلبی ندارین... پشت ...

عزیزم اختلاف با هرکی داره چیزی نگو

سعی کن زیاد هم کلام نشید که چیزی بگه که باعث ناراحتی بشه

قرار یود درست بشن تا حالا شده بودن،فقط باید تحمل کرد

چی بگم مال مردم حامی شونن مال من مانعم

چی بگم مال مردم حامی شونن مال من مانعم

حالا بخدا بچه های مردم بقیه والدین رو میزنند تو سرشون،میگن بابا مامان فلانی براش این کار و اون کارو کردن

مال ما برعکس

2706