2410
2553
عنوان

همکلاسیم یه کاری کرده مامان باباش مجبور شن شوهرش بدن 😰

| مشاهده متن کامل بحث + 5355 بازدید | 222 پست
هر کسی اختیار کار خودشو داره دوست گلم اگه تاپیکامو نگاه کنی نود درصدشون درباره درسه

من واقعا شما منظورم نبودی، ولی آخه عزیزم، فلسفه نی نی سایت کمک به خانمهای متأهله، بعدشم اینجا اینقدر حرف از خیانت و مادر شوهر و خودکشی و.... میشه، خداییش برای سن شما کاملا نا امید کننده میشه زندگی، من اگر همسن شما بودم و تاپیکای اینجا رو میخوندم، عمرا اگه ازدواج میکردم. 

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 
افتخار میکنم به دگر اندیشی 

اشکال نداره، خ هم خوب! 😊ولی خودمون باشیم😉

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من واقعا شما منظورم نبودی، ولی آخه عزیزم، فلسفه نی نی سایت کمک به خانمهای متأهله، بعدشم اینجا اینقدر ...

با تیکه اخر حرفت موافقم خودم ک علاقه ب ازدواج نداشتم ولی  از وقتی اومدم نی نی سایت مصمم تر شدم ک ازدواج نکنم 

🖤
با تیکه اخر حرفت موافقم خودم ک علاقه ب ازدواج نداشتم ولی  از وقتی اومدم نی نی سایت مصمم تر شدم ...

دیدی؟ و دلیلش اینه که متأسفانه این جا بدیها نمودش خ بیشتر از خوبیهاست. 

2720
دیدی؟ و دلیلش اینه که متأسفانه این جا بدیها نمودش خ بیشتر از خوبیهاست. 

ناگفته هم نماند انقد تاپیک خیانت خوندم زدم ب پر دوست پسرم نزدیک کات هم رفتیم😐

هروزم بهش گیر میدم میگه نمیدونم چرا جدیدا بی منطق شدی بی هیچ دلیلی گیر میدی  بفهمه نمیزاره بیام نی نی سایت😐

🖤
من واقعا شما منظورم نبودی، ولی آخه عزیزم، فلسفه نی نی سایت کمک به خانمهای متأهله، بعدشم اینجا اینقدر ...

بله حرفتون واقعا درسته

تو انتهای تمام افکار منی😻
2714
دقيقا بيا با هم رژيم بگيريم من الان سوپ جو درست كردم برا فردا 

منم تصمیم دارم فقط یه ناهار بخورم و شام یدونه میوه صبحانم که خوابم 

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...
منم تصمیم دارم فقط یه ناهار بخورم و شام یدونه میوه صبحانم که خوابم 

من صبح ساعت شش بيدارم ميرم سر كار تا شش شب ،صحونه فقط كافي و يه تست ميخورم ،بعدش موز يا گردو ميبرم لإبلاي كارم تو أفيس ميخورم ،ناهر ميخام سبك بخورم كه شام فقط دور هم هستيم بتونم سر سفره باشم البته اونم برا خودم رژيمي درست ميكنم ،كالري شماري ميكنم از فردا ،كارم همش نشستي هست بجز يه روز در هفته كه نظارتي هست همش راه ميرم كل روز رو ،سر كار هم ماشينم رو ميخام دورتر پارك كنم كه نيم ساعت صبح نيم ساعت عصر پياده روي كنم ،وقت داشته باشم هم تو خونه ورزش ،البته من با اين روش ٣٥ تا كم كردم ولي جديدا مسافرت بودم ده تاش برگشت 

من صبح ساعت شش بيدارم ميرم سر كار تا شش شب ،صحونه فقط كافي و يه تست ميخورم ،بعدش موز يا گردو ميبرم ل ...

چه خوب کم کردی

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...
2706