2703
2553
عنوان

همکلاسیم یه کاری کرده مامان باباش مجبور شن شوهرش بدن 😰

| مشاهده متن کامل بحث + 5355 بازدید | 222 پست
😐منگول ینی نقص عقلی اینم عقل نداشته ک اینکارو کرده من عاشق این بچه هام خیلی بامزه و دوست داشتنی ه ...

خب قبلا به سندرم ها میگفتن مونگول  عزیزکم بعدا دیگه به دلایلی این کلمه را به کار نبردن البته الزاما هر نقص عقلیه بد نیست 💋من خودم به عنوان مادر یک کودک خاص از عملکرد مغز متفاوت پسرم خوشحالم ❤

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
منظور من اینه که نباید لفظ کثافت کاری برای این مسئله به کار ببریم چرا که خیلی از افراد متاهل این راب ...

از نظر من رابطه ی جنسی دو تا آدم بی تعهد که فقط و فقط از سر شهوته کثافت کاریه عزیزم🙂

استدلال شما هم راستش برام بی معنیه.😃

من اصصصلا آدم مذهبی نیستم با همسرم هم دوست بودم و رابطم کااامل در حد و چارچوب یه دوستی خیلی قشنگ بود.

اينجا ميكن ميرن تو تلگرام گروه ميزنن بعدش شروع ميشه 😂

خداروشکر که تل ندارم‌

همه چی تونت هست فقط به روحیه دادن و انرژی مثبت نیازه 

که اونم باندی شده😄

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...
خب قبلا به سندرم ها میگفتن مونگول  عزیزکم بعدا دیگه به دلایلی این کلمه را به کار نبردن البته ال ...

ببخشید

من نیمدونستم

ی جایی دیده بودم دیگ ب دهنم افتاده بود😐شرمنده ناراحت نشین

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕
2714
شمانشنیدی ولی اسمش سندرومه داونه وجایز نیست ازش بعنوان فحش استفاده کرد

نمیدونستم🙃

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕
بچه ها دوس دارم کمکش کنم..با اینکه ازش بدم میاد ولی دلم به حالش میسوزه..چیکار کنم

سلام اره بهش کمک کن .گناه داره. از پسره متنفر شده؟ 

برا پردش هم ترمیم هست. دیگه یه اشتباهی کرد بیچاره

2706