1472
1411
عنوان

همکلاسیم یه کاری کرده مامان باباش مجبور شن شوهرش بدن 😰

| مشاهده متن کامل بحث + 5316 بازدید | 222 پست
من واقعا شما منظورم نبودی، ولی آخه عزیزم، فلسفه نی نی سایت کمک به خانمهای متأهله، بعدشم اینجا اینقدر ...

بله حرفتون واقعا درسته

تو انتهای تمام افکار منی😻

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1473
دقيقا بيا با هم رژيم بگيريم من الان سوپ جو درست كردم برا فردا 

منم تصمیم دارم فقط یه ناهار بخورم و شام یدونه میوه صبحانم که خوابم 

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...
منم تصمیم دارم فقط یه ناهار بخورم و شام یدونه میوه صبحانم که خوابم 

من صبح ساعت شش بيدارم ميرم سر كار تا شش شب ،صحونه فقط كافي و يه تست ميخورم ،بعدش موز يا گردو ميبرم لإبلاي كارم تو أفيس ميخورم ،ناهر ميخام سبك بخورم كه شام فقط دور هم هستيم بتونم سر سفره باشم البته اونم برا خودم رژيمي درست ميكنم ،كالري شماري ميكنم از فردا ،كارم همش نشستي هست بجز يه روز در هفته كه نظارتي هست همش راه ميرم كل روز رو ،سر كار هم ماشينم رو ميخام دورتر پارك كنم كه نيم ساعت صبح نيم ساعت عصر پياده روي كنم ،وقت داشته باشم هم تو خونه ورزش ،البته من با اين روش ٣٥ تا كم كردم ولي جديدا مسافرت بودم ده تاش برگشت 

من صبح ساعت شش بيدارم ميرم سر كار تا شش شب ،صحونه فقط كافي و يه تست ميخورم ،بعدش موز يا گردو ميبرم ل ...

چه خوب کم کردی

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...
1449
اگر مادر پدرش از همون اول موافقت میکردن هیچ کدوم از این اتفاقا نمیوفتاد...تقصیر خانواده هاس که انقد ...

چرا باید موافقت کنن ؟؟مگه  قراره هر کی رو دختر بخواد باید سریع اکی شه ؟شاید پدر و مادر صلاح ندیده یا پسر خوب نبوده یا هر چی دیگه ..تقصیر دختره بوده که خودشو در اختیار پسره قرار داده

التماس دعا

لطفا ی سر بیاید تایپیکم البته با اجازه ی استارتر هر حاجتی ک دارید فقط برام ی قلب بزارید❤براتون پنج صلوات میگم شمام برا منه حقیر دعا کنی ک ب زودی زود ازدواج کنم 

خداروشکر میکنم برا داشتنت برام بمون تا همیشه😗 M&A😗

دختری که بخودش و خانوادش احترام نذاره واسه پسری که طرفشه فقط یه برده جنسی حساب میشه که پسره لذتشو ببره میذارتش کنار...

این آدما باید درست عبرت بشن ، زمان ما بهشون میگفتن چشم و گوش دریده

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
1474

@ne_a   برو صفحه اول بخون

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ﮐﺎﺵ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!تیکر به وقت کنکور 😍
1331