2726

8آذر مراسممه ولی هنوز جایی رو پیدا نکردم. دفتر عقدی که بشه شام هم سرو کرد سراغ دارین؟ چندتایی رو دیدم ولی برای تعدا مهمونهای خیلی کوچیک بودن یا خییلی بزرگ.

مثل تشریفات هرمس یا دفتر عقد هور

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم😁🌹

اوووففففف چقد لاکشری🤪😂 شوخی کردم عزیزم

انشالله خوشبختو عاقبت بخیر بشید🙏❤

جایی رو نمیشناسم با تچکر😁🤚

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب چرا عقد نميكنيد بعد بريد رستوران 

اكثرا هم جاي جداگونه برا اينجور مراسما دارن 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
2728
اوووففففف چقد لاکشری🤪😂 شوخی کردم عزیزم انشالله خوشبختو عاقبت بخیر بشید🙏❤ جایی رو نمیشناسم با تچ ...

این که عادیشه ، لاکچری رو بیا ببین اینقدررررر جذابه که دلتون میخواد سالگرد ازدواجتونو اونجا بگیرین

2706