2733
2734

دیروز یکی از همکارام نیومده بود داشتیم صبحونه می خوردیم که مدیر مدرسه اومد گفت خانم فلانی بچه شون فوت شدن اون صبحونه تو گلوی هممون گیر کرد

من اصلا وحشت کردم آخه بچش تازه پنج ماهش بود چطور داشتیم دیوانه می شدیم مدیرمون دقیقا خبر نداشت تا بلاخره امروز رفتیم خونشون که گفتن مثل اینک همکارم حموم بوده با بچش وقتی از حموم می یاد بیرون سرش گیج می ره می یوفته رو بچش و چند دقیقه از حال می ره که بچش زیرش فوت می کنه 

از دیروز همینجور هنگم خدا به مادرش صبر بده خییلی وحشتناکه حتی تصورش

همکارم اونجا نبود تو بیمارستان زیر سرم بود بچه ها برای دل پر از دردش دعا کنید 

وزن الان ۸۰💩 وزن هدف۷۰😛  هدف اول:۷۵😆

😢

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

وای بیچاره مامانه چ عذابی بکشه😔

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕
2738

باز خوبه ۵ ماهش بوده

وای اونی ک بچش ۱۰ 

۱۲ سالشه چی

کلی خاطره باهاش داره😑😣

خدا بهش صبر بده ایشالا دو قلو بیاد جاش

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
همکارت بیماری داشته؟  خدا کمکش کنه عذای وجدان نگیره فقط بنده خدا😢

نه نداشته یا نمی دونم دقیقا چیزی نگفتن فقط گفتن فشارش افتاده بوده از حال می ره

وزن الان ۸۰💩 وزن هدف۷۰😛  هدف اول:۷۵😆
2706