2737
2734
عنوان

خود آدم اپلای کنه بهتره یا کارش رو بسپاره دست این موسسه ها ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 31 پست
تورین میخوای بری ؟؟

اره عزیزم ، پلی تکنیک ، شما اطلاعاتی داری ؟؟ به نظرت خودم اقدام کنم یا برم موسسه ؟

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما يكي اَز اقوام دورمون خودش كاره خودشو كرد الانم اتريشه 

درسته خودم هم میتونم فقط آدم ترسویی هستم میترسم از پسش بر نیام 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2731
چه مقطعی ؟؟بله خودت اپلای کن ..پول بیخودیم نده 

برای مستر ، پول زیادی نمیگیرن بیشتر نگران اینم که خودم یه اشتباهی کنم اما وقتی فکر میکنم میبینم نمیتونم به اینا اعتماد کنم 

چه مقطعی ؟؟بله خودت اپلای کن ..پول بیخودیم نده 

شما کسی رو میشناسید تورین درس خونده باشه ؟به نظرتون خوبه ؟؟ ارزشش رو داره ؟؟

برو تو پیج های اینستاگرام اونایی که رفتن اطلاعات خوبی میدن یه مدت وقت بزاری متوجه میشی دستت میاد چیک ...

مرسی عزیزم ، فعلا تو چند تا گروه تلگرا؛می عضو شدم تا ببینم چی میشه دیگه

2738
درسته خودم هم میتونم فقط آدم ترسویی هستم میترسم از پسش بر نیام 

پس بهتره بري يع مؤسسه معتبر

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
بله همسرم ...بستگی داره عزیزم که شما هدفتون از مهاجرت چیه و میخوای چکار کنی

مرسی ، میخوام برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد برم و بعدش هم نمیخوام ایتالیا بمونم ، ببخشید همسر شما چند سال پیش پذیرش گرفتن ؟؟ خودشون کار های اپلای رو انجام دادن ؟؟ رشتشون چی بود ؟؟ راضی بودن از پلی تکنیک تورین ؟؟

مرسی ، میخوام برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد برم و بعدش هم نمیخوام ایتالیا بمونم ، ببخشید همسر شما چن ...

شوهر من ایران نبوده که بخواد اپلای کنه  و کلن تفاوت داره کیسش با شما و لیسانس اونجا بوده  ..ایتالیا مخصوصا تورین شهر دانشجویی و خوبه واسه زندگی ...واسه ارشد اگر بتونید فاند بگیرید ..اون پول به راحتی میتونه هزینه های زندگیتون رو بده..تازه اگر نخواید خوابگاه بگیرید..جزو مناطق امن و خوبه ایتالیاست و خودتون اقدام کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد 

شوهر من ایران نبوده که بخواد اپلای کنه  و کلن تفاوت داره کیسش با شما و لیسانس اونجا بوده   ...

درسته مرسی عزیزم ، مثلا همین دانشگاه تورین فقط میتونم برای دو تا رشته درخواست بدم ، به خاطر همین یکم نگرانم ، نگران این که یه سری رزومه بهتری از من داشته باشن 

درسته مرسی عزیزم ، مثلا همین دانشگاه تورین فقط میتونم برای دو تا رشته درخواست بدم ، به خاطر همین یکم ...

یه کشور انگلیسی زبان اپلای کن که برای دکتری دستت بازتر باشه درضمن انگلیسیت قویتر بشه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2706