1472
1411

به نظرتون کدومش بهتره ؟؟شما تجربه ای در این مورد دارید ؟؟

طوری زندگی کن که انگار فردا روز مرگ توست و طوری بیاموز که انگار تا ابد زنده می مانی

اپلای واسه چی کاری؟

میشه امضامو بخونی.؟بچه ک بودم پدرو مادرم از هم جدا شدن😔 مامانمو خیلی دیر ب دیر میدیدم سختی خیلی کشیدم زندگی با نامادری تنهایی همیشه دردودلامو ب خودم گفتم 😔هیجده سالگی ب خاطر جو خونه ازدواج کردم شیش سال هیچ کار مفیدی نتونستم ب خاطر ازدواج انجام بدم‌ 😔همیشه احساس بدی ب خودم داشتم حس یه ادم بی ارزش😔😔 وقتی تصمیم گرفتم یکم تلاش کنم بجنگم چشمم تار شد رفتم دکتر گفت تو سرت پلاک داری 😔ولی یه حملس خوب شدم اومدم خونه سه سال هیچ چی واسم جور درنیومد از همیشه تنها تر وقتی داشت همه چی کمکم درست میشد پاهام بی جون شد گزگر کرد کرخت شد مشکوک ب ام اس شدم 😔😔اگ ایندفعه هم تو ام ار ایم پلاک نشون بده دیگ همه ارزوهامو باختم /میخوام بگم خدایا من خیلی بی کسی و تنهایی کشیدم خیلیا مسخرم کردن  تو ک دیدی روح و روانه خرابمو این دیگ حقم نبود نه ؟ واسم دعا میکنی معجزه بشه جواب ازمایشام خوب باشه بگن هیچیت نیست میدونم این فقط ی معجزس ولی اگ تو دعا کنی خدا بخواد میشه/الهی و ربی من لی غیرک  😔😔😔😔😔

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1436
فك كنم خودت با توجه ب رزومه ت سرچ كني بهتره

میگم شاید اینا بهتر باشن چون کلی پرونده زیر دستشون بوده و تجربشون زیاد تره از طرفی میگم شاید اون وسواسی که خودم دارم رو اونا نداشته باشن 

طوری زندگی کن که انگار فردا روز مرگ توست و طوری بیاموز که انگار تا ابد زنده می مانی
برای تحصیل 

خارج از کشور ؟ خودت یا وکیلی ک خارج از کشور باشه

میشه امضامو بخونی.؟بچه ک بودم پدرو مادرم از هم جدا شدن😔 مامانمو خیلی دیر ب دیر میدیدم سختی خیلی کشیدم زندگی با نامادری تنهایی همیشه دردودلامو ب خودم گفتم 😔هیجده سالگی ب خاطر جو خونه ازدواج کردم شیش سال هیچ کار مفیدی نتونستم ب خاطر ازدواج انجام بدم‌ 😔همیشه احساس بدی ب خودم داشتم حس یه ادم بی ارزش😔😔 وقتی تصمیم گرفتم یکم تلاش کنم بجنگم چشمم تار شد رفتم دکتر گفت تو سرت پلاک داری 😔ولی یه حملس خوب شدم اومدم خونه سه سال هیچ چی واسم جور درنیومد از همیشه تنها تر وقتی داشت همه چی کمکم درست میشد پاهام بی جون شد گزگر کرد کرخت شد مشکوک ب ام اس شدم 😔😔اگ ایندفعه هم تو ام ار ایم پلاک نشون بده دیگ همه ارزوهامو باختم /میخوام بگم خدایا من خیلی بی کسی و تنهایی کشیدم خیلیا مسخرم کردن  تو ک دیدی روح و روانه خرابمو این دیگ حقم نبود نه ؟ واسم دعا میکنی معجزه بشه جواب ازمایشام خوب باشه بگن هیچیت نیست میدونم این فقط ی معجزس ولی اگ تو دعا کنی خدا بخواد میشه/الهی و ربی من لی غیرک  😔😔😔😔😔
بعضياشون كه كلاه بردارن ما ام شانس نداريم😂 من كه ميگم موسسه بالاخره بهتر اَز ما ميدونن ولي اگه خو ...

اره کلاه برداری که هستش باید دقت کرد ، یه جا رو پیدا کردم خوبه و مطمئن ، رفتم چک کردم سایت وزارت علوم رو مجوز داشتن و خیلی ها رو هم فرستادن 

اصلا نمیتونم تصمیم بگیرم خودم انجام بدم یا بدم اونا 

8
خودت  موسسه فقط پول مفت میخواد اپلای چیزی نیست که نتونی  فقط باید مدرک زبان و مقاله داش ...

درسته ، میگم شاید اونا اطلاعات بیشتری داشته باشن اما همه میگن خودت انجام بدی بهتره 

والا نمیدونم چی کار کنم 

بیشتر موسسات دزد هستن و بس ..خود فرد انجام بده بهتره ..مگر مطمئن 100 درصد باشه از موسسه و اینکه مقصد ...

خوب من میخوام برای ایتالیا اقدام کنم . نمیدونم واقعا گیج شدم 

خودت ! هر اطلاعاتی که موسسه ها دارن خودت هم داری. یعنی تو نت هست. بیشترم دلسوز خودت هستی. مگه جایی ب ...

درسته ، کلا نگرانم نمیدونم چه کاری بهتره برام واقعا نمیدونم 

1474
تورین میخوای بری ؟؟

اره عزیزم ، پلی تکنیک ، شما اطلاعاتی داری ؟؟ به نظرت خودم اقدام کنم یا برم موسسه ؟

ما يكي اَز اقوام دورمون خودش كاره خودشو كرد الانم اتريشه 

درسته خودم هم میتونم فقط آدم ترسویی هستم میترسم از پسش بر نیام 

چه مقطعی ؟؟بله خودت اپلای کن ..پول بیخودیم نده 

برای مستر ، پول زیادی نمیگیرن بیشتر نگران اینم که خودم یه اشتباهی کنم اما وقتی فکر میکنم میبینم نمیتونم به اینا اعتماد کنم 

1331