2733
2739
عنوان

اونایی که نوزاد دارن بیان

151 بازدید | 30 پست

دختر ۵ماهم از دو ماهگی پی پی نمیکنه مگر با کمک شیاف هفته ای یا ده روزی یبار یبارم دو هفته شد. شیر خودمو هم میخوره کسی تجربه ای داره؟

فلوس دادی بهش!؟ 

ازینا که سیاهه شبیه سوسیس!!! 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اصلا شیشه نمیگیره. خودم میگم شاید به لاکتوز شیرم حساسیت داره ممکنه؟

شاید

بالاخره وقتی گشنه بشه یاد میگیره شیشه بخوره

اخه یبوست خیلی سخته و کلی برای بچه بده

گناه داره

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
اصلا شیشه نمیگیره. خودم میگم شاید به لاکتوز شیرم حساسیت داره ممکنه؟

اگه اینطوری بود که اسهال میشد .بچه منم ۵ ماهشه حساسیت داره و یک ماهه بی ادبی اسهال داره

😍عاشقتم که😍

تا ۸ روز طبیعیه که پی پی نکنه .تا وقتی فقط شیرخودتو بخوره .انقد شیاف گذاشتی رودش تنبل شده

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤

عزیزم ببرش ی دکتر خوب ، من یادمه دوستم بچش اینطوری بود دکتر بهش گفته بود دستتو چرب کن و مقعد بچتو با انگت کوچیکت تحریک کن تا شکمش کار کنه ولی بچه اذیت میشد

🧘‍♂️گروه آبی🧘‍♂️وزن شروع ۷۱و۸۰۰💙   وزن فعلی۶۷و۵۰۰ 💙 هدف بعدی۶۵💙  هدف آخر۶۲ ❤ 💙 تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۹/۱۵ 🧘‍♂️❣️🧘‍♂️🧘‍♂️  
2706