2726

وای خوشبحاللتتتت ینی یجور دیگ امام رضا رو دوس دارم نمیدونم چرا این بشر انقد ب دل من نشسته ینی یه ارامشی بهم میده ک گفتنی نیس

ترو خدا واسه من دعا کن خیلی محتاجم ب دعا خیلیی

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما گلم

سفر بسلامت💚

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2728
نه من راحت گرفتم ساعت ١٢ گرفتم براي ساعت ٤ كوپه هم خاليه

خب شما مشهد نیسنی ک. 

چون اربعین تموم شد همه دارن میرن شهرشون، از مشهد بلیط سخت گیر میاد. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

عزیزم التماس دعا

بدجور دلم گرفته

تروخدا رفتی دعام کن

به اقا بگو اسما گف امسال شهادتت نطلبیدی منو حداقل حاجت دلمو بده😭

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
باشه اسما جان حتما يادت ميكنم💋

تروخدا یادت نره هاا

نمیدونم چیکار کنی تا یادت بمونم

فقط دعام کن 

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰

منم دلم مشهد میخاد بدجور گیر کردم واسم دعا کن

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓

میشه منم اسم ببری بگو فرزذانه سلام رسوند بگو عجیب دلتنگ آرامش داخل حرمشم بگو بطلبه اولین سفر پسرم پابوس خودش باشه بگو دلم خیلی گرفته فقط با دیدن حرم مطهر شما آروم میگیره خدایا کاری کن دوباره برم خیلی بیقرارم

زیارتت قبول گلم

2706