2733
2734

شما چه جوری مربای هویج و مربای سیب درست میکنین که خوب و خوشمزه میشه

فوت های کوزه گری تون رو رو کنین؟؟؟؟

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

#مربا_هویج_نازگل

@ashpazi_be_sabke_nazgol

موادلازم:

۴۰۰ گرم هویج پوست گرفته

۴۰۰ گرم شکر (دو لیوان)

دو لیوان آب

سه قاشق غذا خوری گلاب

اسانس هل یا وانیل چند قطره

زعفران دم کرده دو قاشق غذا خوری

جوهر لیمو یک سوم قاشق چایخوری(یا دو قاشق غذا خوری آبلیموی تازه)

طرز تهیه:

هویج ها را شسته و پوست میگیریم.با رنده ی ریز رنده میکنیم و در قابلمه کوچکی میریزیم و بدون آب اجازه میدهیم با دربِ بسته ۱۰ دقیقه به ارامی تغییر رنگ دهند،(مراقب باشید ته نگیرند)

یک لیوان آب داخل هویج ها میریزیم و نیم ساعت با شعله کم میپزیم

@ashpazi_be_sabke_nazgol

در ظرفی جدا، یک لیوان آب میریزیم تا به جوش آید، شکر میریزیم و اجازه میدهیم شکر بجوشد و حل شود.گلاب و اسانس هل(یا نصف قاشق چ خ وانیل) و جوهر لیمو و زعفران دم کرده را اضافه میکنیم و با حرارت کم اجازه میدهیم قوام بیاید.

(نباید خیلی سفت شود.)

شهد را به هویج اضافه کرده و درشو می بندیم تا یک ساعت به آرامی (با شعله خیلی کم) بجوشد و قوام آید.

@ashpazi_be_sabke_nazgol

❌نباید مربا روی حرارت خیلی سفت شود چون بعدا شکرک میزند.و نباید آبکی باشد جون بعدا کپک میزند❌

❌مرحله پخت را کامل انجام دهید تا مربای شما مزه ی خامی ندهد❌

✅جوهر لیمو باعث جلوگیری از شکرک زدن مربا میشود ✅

وقتی سرد شد داخل شیشه های #تمیز و #خشک بریزید و در یخچال نگه دارید😘

⚜برای دیدنِ این ویدیو در آپارات با #حجم_بسیار_کم روی لینک‌زیر ضربه بزنید👇

https://www.aparat.com/nazgolbanoo69

⚜کانال تخصصی ورایگان‌آشپزی به سبک نازگل👇👇

https://telegram.me/joinchat/AAAAAENf_3vxXHwZqhlAsw

این کاربری دست پونصد شونصد نفر است.  

تاحالا درست نکردم ولی میدونم اگه وانیل بریزی خیلی خوب میشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ظهر مربای هویج درست کردم.نسبت شکر و هویج باید مساوی باشه فقط آخرش گلاب و هل هم اضافه کن

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞