2726

کسی هس که این دوره رو اموزش دیده باشه. ؟ در آمدش چقدره؟ تجربه ای دارین بگین

دستهایم را در باغچه می کارم... سبز خواهم شد...سبز...سبز...سبز... و پرستوها در گودی انگشتان جوهریم تخم خواهند گذاشت....با عشق برای آبان خانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کارت بگیره نونت تو روغنه  برا اینکه کارت بگیره هم خلاق باش هم تو ی ارایشگاه خیلی خوب میز اجاره ...

من خودم همیشه رو ناخنای خودم طراحی و دیزاین با لاک ساده انجام میدادم. هرکس می دید می گفت خودت انجام دادی؟ بهم میگن استعدادشو داری برو یاد بگیر

دستهایم را در باغچه می کارم... سبز خواهم شد...سبز...سبز...سبز... و پرستوها در گودی انگشتان جوهریم تخم خواهند گذاشت....با عشق برای آبان خانم
ارایشگری پول خوبی توشه ...ساکن کجایی

شاهین شهر

الان اکثرا حس میکنم بلدن ولی برو حرفه ای یادبگیر ک مشتری جذب کنی

هزینه دوره حرفه ای چقدره؟ شما بلدی؟

شاهین شهر

خواهر خودم تو کار ناخن هستش سال اول نسبتا سرش خلوت البته ناگفته نماند تو بازاریابی ضعیف بود چون تو خونه هم کار میکرد الان خداروشکر روزی دوتا مشتریو داره و بازهم میتونه بیشتر کنه اما ب پول احتیاجی نداره خودشو خسته نمبکنه زندایی من در روز میلیونی درامد داره هرکسیو هم راه نمیده .... تازه شهرستانم هست 

....
خواهر خودم تو کار ناخن هستش سال اول نسبتا سرش خلوت البته ناگفته نماند تو بازاریابی ضعیف بود چون تو خ ...

کدوم شهرستانه زنداییت؟ خواهرتون ماهیانه چنتا مشتری داشت حدودی؟

کدوم شهرستانه زنداییت؟ خواهرتون ماهیانه چنتا مشتری داشت حدودی؟

زنداییم میانه هستش ... اوایل کار در ماه خواهرم شاید سه چهارتا ولی الان عالی شده چون همه کار خوبشو میبینن و پای ثابت شدن و خیلیارو معرفی میکنن میگم تو خونس تو ارایشگاه درامد خیلی بالاتره ....کاش کرج بودی بهت حرفه ای یاد میداد 

....
زنداییم میانه هستش ... اوایل کار در ماه خواهرم شاید سه چهارتا ولی الان عالی شده چون همه کار خوبشو می ...

اینجا هم اموزشش زیاد هست. اما من نمیدونم دوره حرفه ایش شامل چه چیزایی هست. از 300 تومن به بالا هست. تا 2 تومن 3 تومن هم هست. اما ادم نمیدونه پیش کی بره. 

اینجا هم اموزشش زیاد هست. اما من نمیدونم دوره حرفه ایش شامل چه چیزایی هست. از 300 تومن به بالا هست. ...

خیلی تحقیق کن من خواهرم رفت جای معروف یاد گرفت ولی ب دلش نچسبید رفت شهرستان پبش همین زنداییم باز یاد گرفت فقط باید کلی تمرین کنی 

....
خیلی تحقیق کن من خواهرم رفت جای معروف یاد گرفت ولی ب دلش نچسبید رفت شهرستان پبش همین زنداییم باز یاد ...

ممنون عزیزم . حتما