2410
2553

من برا موهام و صورتم میزنم

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕

من چون دو بار دکلره کردن موهام خشک شده بعد حمام که هنوز موهام مرطوبه چندتا قطره میریزم کف دستم میکشم رو موهام خیلی خوبه

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من چون فروشنده ی لوازم ارایشی و بهداشتیم از بیشتر محصولات استفاده میکنم روغن ارگان اصل بودنش خیلی مهمه برای پوست خیلی عالیه مخصوصا اگه پوستت خشک باشه یا معمولی خیلی بهتره

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 
2720

اصل روغن های درمانی رو اگه خواستید میتونید از ما تهیه کنید

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 

من استفاده کردم 

از هر ماسک موی بعد حموم و این مواد شیمایی بهتره 

تمام موخوره ها رو می‌بره 

برا پوست من که عالی بود 

اما خواهرم که جوش میزنه براش ضرر داشت 

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
2714
من چون فروشنده ی لوازم ارایشی و بهداشتیم از بیشتر محصولات استفاده میکنم روغن ارگان اصل بودنش خیلی مه ...

عزیزدلم ببخشید میشه لطفا جواب بدید 

بااجازه.‌

دختر کوچولوی من موهای فر و کم پشتی داره میشه لطفا ی محصول خوب معرفی کنید واسش 

روغن ارگان خوبه واسش استفاده کنم

مرسی از شما.

سلام کجا هستین ؟ اصل و تقلبی  و چطور  میشه تشخیص داد  واقعا موخوره رو از بین م ...

تو تاپیکام توضیح کامل دادم گلم حتما بخون واسه موخوره خشکی شدید پوست و مو لک های کم رنگ پوستی و چروک های ریز پوستی و موهای سوخته ناخن های شکننده و ...

عزیزدلم ببخشید میشه لطفا جواب بدید  بااجازه.‌ دختر کوچولوی من موهای فر و کم پشتی داره میشه لط ...

عزیزم اول سعی کن دلیلشو بفهمی ،کم پشتیش به چه دلیله و اینکه ریزش داره یا نه؟

روغن تراپی خیلی خوبه ولی حتما حتما اصلشو پیدا کن 

ماساژ با روغن مغذی

استفاده از آووکادو

استفاده از شنبلیله

استفاده از تخم مرغ

استفاده از تخم کتان

و یکسری محصولاتی که داخل بازاره میتونه بهتون کمک کنه

من تازگی مارک پنتن گرفتم خوبه ولی ارگان خالص نیست 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2706