2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حداقل میشه یه وعده غذا برد و دوره هم خورد،یا یه کیلو میوه برد.هررررچی که از دست برمیاد،قرار نیست فقط ...

در اون حد انجام میدیم

هیچ وقت زندگی رو خیلی جدی نگیر....آخرش کسی زنده ازش بیرون نمیاد....
2728
آفرین منظورم شادکردن دلشونه وگرنه خودشون بهتر میدونن تو این وضعیت واقعا سخته ولی بعضیا دارن ولی از پ ...

من عیدا یا مناسبتا یه چیزی میخرم میدم به مامانم که وقتی اومد برام بیاره و خودش از جیب خودش برام چیزی نخره.

مادر من هیچوقت ازم چیزی قبول نمیکنه هروقتم میرم پیشش میام یا تو جیبم یا تو کیفم یه جایی یه چیزی گذاش ...

چه مامان مهربونی 

حالا مادر من عاشق اینه چیزی بدم بهش 

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
حداقل میشه یه وعده غذا برد و دوره هم خورد،یا یه کیلو میوه برد.هررررچی که از دست برمیاد،قرار نیست فقط ...

افرین منظورم همینه من دیدم چطور از ته قلبشون دعات میکنن روی صحبتم با والدینی هست که واقعا ندارن

2738
ما پدرمادرامونو اباد کردیم ازخونه بگیر تا کار ولی نمیدونم چرا الان اوج بدبختی هستیم و بی پولی.تنمون ...

ان شالله اینقدر خوشبخت بشین که تمام غموغصه ها یادت بره عزیزم

والا من پدرم مریض بود با اینکه اصلا اصلا احتیاج نداشت از همه زندگیم براش زدم از سلامتی خودم و بچه تو شکمم.4 سال پیش ماهی دوبار خاویار 100 گرمی میگرفتم براش 600 تومن.خدا رو شکر با اون همه عذاب پسرم سالم بدنیا اومد ولی خیلی زندگی گل و بلبلی هم ندارم

پسرکم دنیایم با وجودت همرنگ چشمانت آبیست

درسته خیلیم ازاین بابت من غصه میخورم خیلیییی

کاری ام تز دستم بذنمیاد پول ندارم کمکشون کنم

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
چه مامان مهربونی  حالا مادر من عاشق اینه چیزی بدم بهش

وقتی من ۷ سالم بود بابام زن دوم گرفت و مارو ول کرد

مادرم با کارگری ۴ تا بچه بزرگ کرد.هنوزم هرچی داداشام میگن کار نکن ما خودمون روسر میزاریمت گوش نمیده.هیچی هم از هیچکدوم قبول نمیکنه

کاش میشد درداش ب جون ما بود😔

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست🙃

خیلی دوس دارم ک کمک کنم اما حیف ک نمیتونم

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
2706