2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
هرماه یه مقدار پول بهشون بدید ببینید چطور درهای رزق و روزی روتون باز میشه این تجربه من

مادر من هیچوقت ازم چیزی قبول نمیکنه هروقتم میرم پیشش میام یا تو جیبم یا تو کیفم یه جایی یه چیزی گذاشته

چنباری هم متوجه شدم گذاشتم تو کیف خودش ولی وقتی میفهمه کلی گریه میکنه 

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست🙃

من همیشه تعجب میکنم  بنده های خدا بچه هاشون که بزرگ میشه و ازدواج میکنن کلی مزایا کم میشه  ..در حالیکه یکی ازدواج میکنه  با بچه هاش میشن چند نفر   یعنی اضافه هم میشن 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

یه خانواده با جمعیت زیاد 8تابچه فقط دوتا از اونا به پدرومادرشون کمک میکردن یعنی خرید گوشت و برنج یا موادغذایی همون دوتا حالا از همه پولدارتر و بچه هاشون بهترین دانشگاه و خودشون پراز رزق و روزی

تا جایی که بتونم و از دستم بر بیاد کمک میکنم،درد و بلاشون بخوره تو سرم.

آفرین منظورم شادکردن دلشونه وگرنه خودشون بهتر میدونن تو این وضعیت واقعا سخته ولی بعضیا دارن ولی از پدر و مادر شون دریغ میکنند

2706