2737
2734
عنوان

شما چیکار میکنید تو خونه

162 بازدید | 17 پست

سلام دوستان من با دخترم همیشه خونم تنهام دارم افسردگی میگیرم تو رو خدا بگید چیکار میکنید سرگرم میشید دستم به هیچی نمیره حتی رفتم باشگاه ثبت نام کردم یه هفته رفتم خسته شدم ولش کردم من شهر غریبم نمیتونم برم جایی با بچم راهنمایی کنید خواهش میکنم خسته شدم صب تا شب همینجوری سرم تو گوشی الکی چشامم ضعیف شدن  

وای خونه داری و بچه داری ک اصلا وقتی برا آدم نمیذاره

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من گوشی

ستی و تی وی

دیگه بعضی موقع میریم بیرون

همین😑

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          

عزيزم خب الان ما نهايت ميتونيم سرگرمي بهت پيشنهاد بديم مثلا فيلم و كتاب و آشپزي و ورزش و اين چيزا 

ولي اينا هدف نميتونه باشه ، بي هدف زندگي كردن اصلا جالب نيست 

درس اگه خوندي ادامش بده ، چرا كار نميكني ؟ 

کتاب بخون

سختته کتاب گویا گوش کن

کتاب دوست نداری پادکست گوش کن

اپلیکیشن زبان بریز تو گوشیت روزی ی ربع زبان بخون 

خودت ب خودت کمک نکنی فردا میبینی افسرده شدیا

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
2706