2733
2734
عنوان

موهامو چیکار کنم برای عروسی😭😭😭

484 بازدید | 13 پست

بچه هاا..عروسی دوستم نزدیکه..موهام مش بوده ولی اندازه یک‌وجب مشکی شده..رفتم ارایشگاه گفت هزینه رنگ و‌مش مجدد ۳۵۰میشه..خیلی برام زیاده..از طرفی به خاطر ریزش موهام نمیخام رنگ بزارم دیگه..کلاه گیس هم رفتم فروشگاههای شهرمون رو دیدم همشون خیلی براق و غیرطبیعی بودن..حالا چیکار کنم با این موهاااا؟؟؟؟😓😢😭😭😭😭😭😭

یه حنا هندی مشکی بخر سیاه شون کن...

کم خرج😆

گیاهی😆

بی ضرر😆

ان شالله این تیکر نشون میده که سال ۹۹ سالی پرا ازشادی و خبرهای خوبه واسه من...واینکه سال ۹۹ پسرم تو بغلمه... 😁😁😁میشه یه صلوات واسم  بفرستی واسه اینکه  ان شالله خدا یه پسرصالح وسالم بهم هدیه بده ....ان شالله شماهم حاجت رواشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مخلوط حنا و آب چغندر بذار رو موهات شرابی میشه

البته نمیدونم با مش میگیره رنگش یا نه🤔

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
2731

من از این کلاه حجاب جدیدا میزارم کلاه حجاب لمه انواعشم هس خیلی قشنگن

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉

من چی بگم که عروسیم نزدیکه رفتم ارایشگاه گفته فقط ۲.۵۰۰ پول رنگ موهامه ، چون موهام تا روی رونمه و پرپشت

تازه با ارایش میشه ۴.۵۰۰

قشنگ دارم میسوزما 😂😭

مربی بدنسازی ام 💪 برنامه چربی سوزی و عضله سازی با هزینه کم میدم 😊
2738