1619
1605

دیگ نمیگم امضامو لایک کنین 

این ایموجیو میدم ک اذیت نشین👇👇 اشاره مختصر مفید وریززززز ب امضام

دوم اینکه خدایی (👇 ) هم اذیتتون میکنه ک میگین ساییدی؟؟؟؟؟ چ زود ساییده میشین😱😨😱😨😲😨😲😨😲

سوم اینکه اگ خیلی معترضین برام عروسک بخرین تا بیخیال بشم وگرنه  بسازین دیگ تا فردا عصر

چهارم اینکه هرکی لایکم کنه میدم با عروسکم یه دور بزنه😆😆

پنجم اینکه تابلو ی توی امضام فروشی هم هست.برای سفارش بیاین شخصی👌( پولدارا رو ب این علت دعوت کردم تو تاپیکم)😂😂😂

ششم اینکه اونایی ک میگن دارم خودکشی میکنم اینطور نیس من خودم بافتنی بلدم منتها اینکه تلاش کنی واس جایزه بردن واسم لذت بخشه..

تامااااااام

راستییییی امضامو باز کنین لایک کنین فراموشتون نشه😍😍😘👇👇

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیا پایین 😍👇😜😛اینجا کلیک کن و بیا بگو منو ب چ چیزی توی سایت میشناسی؟!

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

بیس بار لایک کردم بخدا😭

کاش میشد😘😍😍😍😍😍😍😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1522

من لایکیدمت😀

میدونید شستشوی مغزی یعنی چی؟یعنی وقتی به طرف میگی:ترامپ خودش گفته امریکا ۴۵ میلیون فقیر و گرسنه داره که نان شب ندارن!وقتی که میگی آمریکا بیشترین زندانی دنیا و بیش از ۵۰۰ هزار بی خانمان داره!میگه دروغه!!!یا میگه خب جمعیتش زیاده دیگه!!!بایدم داشته باشهمیگی استرالیا ۵۰۰۰ شترو قتل عام کرده !میگه حتما یه دلیلی داشته اونا بدون فکر کاری نمیکنن!!!!!  میگی آمریکا،سوئد،انگلستان و همین کشورهای اروپایی رکورددار تجاوز به زنان و قتل اند،میگه نه ایران از همه بدبخت تره!!!!!لینک میدی که انگلستان رکورددار اسیدپاشی در جهانه و فقط در یک سال ۵۰۰ اسیدپاشی داشته در صورتی که توی ایران از سال ۸۴ تا همین الان کمتر از ۲۰ مورد اسیدپاشی داشتیم!میگه خب اسیدپاشی داریم تا اسیدپاشی!!!!! **** (شستشوی مغزی یعنی خودباختگی و خودتحقیری ملی،یعنی همش بگی ایران سیاه و بدبخته و همه جهان گل و بلبل!یعنی خودفریبی،یعنی تعصب بر جهل،یعنی نادانسته سرباز و مزدور دشمن بودن و وطن فروشه کشور بودن)
اینجا همههههه زود ساییده میشن بکی ب من گفت بسه دیگه چقد لباس عروستو تبلیغ میکنی یه زر نزن خاصی تو ...

😂😂😂😂تایپ میکردی براش😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1614
من لایکیدمت😀

مرسی😍😍یه دور میدم بزنی با عروسکم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1641

قشنگه 

لایک کردم

شعور و شخصیت مهم ترین آپشن برای یک انسانه        زیباییو اسب هم داره ،قد بلند هم زرافه داره،هیکل فیت رو هم کانگرو داره،این دو تا رو داشته باشین بقیش درست شدنیه 
میکشی بیرون    

ن😏😏 همچیو اول گفتم ..جواب شما مورد سومه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1645