2733
2734
عنوان

عطرگِرَمی خوب معرفی کنید

72 بازدید | 9 پست

دلم مدتهاس یه ادوکلن خوب میخواداماچون دلمومیزنه نمیتونم یهوپول بدم بالای چیزگرون چندسال پیش جاسمین بولگاری داشتم عالی بودولی الان خسته شدم تواون مایه هااسانس خوشبوچی هست؟که استفاده کنم اگردلمونزدعطرشوبخرم.ممنونم

روی دستش پسرش رفت ولی قولش نه،لطفا لایک نکنید ممنونم                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ورسوزمیزنم خوبه

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2731
من ورسوزمیزنم خوبه

بوی تلخ وسردچی هست؟ازایناکه طرف میخ بشه وردبوی عاب داشته باشه.اصلااسانسهااینحالتودارن؟

روی دستش پسرش رفت ولی قولش نه،لطفا لایک نکنید ممنونم                 

ایفوریا و صبایا خوبن ماندگاریشم خوبه

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
2738
بوی تلخ وسردچی هست؟ازایناکه طرف میخ بشه وردبوی عاب داشته باشه.اصلااسانسهااینحالتودارن؟

ورسوزخنک وشیرینه.میتونی ازعطرفروشیابپرسی همه جورعطری هس تلخن دارن

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚