2726
قشنگه ...خواستم بگم قدیمیه ولی بعضی اسما قدیمی نمیشن مثل صالح

فدات درسته عزیزم اسم ائمه وپیامبران هیچ وقت قدیمی نمیشه اوناکه میگن قدیمیه دنبال اسم های به قول خودشون امروزی ان که معلوم نیست دختره یاپسر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

محمدصالح خیلی قشنگه 

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
محمدصالح خیلی قشنگه 

بله قشنگه منم اول روی محمدصالح نظرم بودولی شخصااسم های ترکیبی که بامحمدشروع میشه نمیپسندم چون محمدش رادرست تلفظ نمیکنن همه میگن ممدصالح.ممدحسین.ممدرضا واسه همین خوشم نمیاددیدم اینجورتلفظ میکنن که میگم اسم محمدحرمت داره درستش نیست ناقص تلفظ بشه.محمدخالی بهتره

من که محمد صالح رو خیلی دوست دارم ولی بقیه میگن نه 😐

محمدصالح ام قشنگه ولی اسم هایی که بامحمدشروع میشه محمدش رادرست تلفظ نمیکنن همه میگن ممدصالح یاممدحسین یاممدرضادیدم وشنیدم که میگم.محمدبه تنهایی قشنگه صالح ام به تنهایی قشنگه حالابازم نظرخودت مهم تره اسم محمدحرمت داره درستش نیست ناقص تلفظ کنن

بله قشنگه منم اول روی محمدصالح نظرم بودولی شخصااسم های ترکیبی که بامحمدشروع میشه نمیپسندم چون محمدش ...

ازنظرمنم صالح یا قائم خیلی قشنگن

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣