2726

چت شوهرم وممد (شوهرم:سلام خوبی ممد:نه حالم بده و گو هیه شوهرم :تو واقعا مردی و اندازه ی حرفت مقاومت کن چیزی نمونده پاک بشی ممد:دیگه اگه جونم پا مواد باشه نمیرم سمتش شوهرم افرین میدونم مردی ممد:تو دیگه سیر شدی بسته؟ شوهرم از چی؟ممد از کونم شوهرم ببخشید فردا میام دنبالت باهم بریم دکتر ک سرما خوردگی با خماری بپره ممد:از امپول میترسم شوهرم ؛مرد ب این گندگی از امپول میترسی ممد:چیکارکنم داداش😰 شوهرم یا میترسی کو ن ت دربیاد اقا بهشون میگم بزنن تو دست یا تو سررم ممد اگه با دکتز مشکل حل میشذ میرفتم از صبخ تا الان پنج بار بالا اوردم شوهرم بزو دکتز نکنه میترسی ببینتش خو اگه. ببینه ۲۰تا امپول مینویسع تا هر روز ببینه 😂 میخای پول بریزم ب حسابت بری دکتر ممد نه ممنون شوهرم برات شارژ فرستاذم ممد عه اینو تو فرستاذی شوهرم نه پ ایرانسل فهمیذه ترک کردی گفتن مرد خیلی خوبیه بذار براش بفرستیم ممد ممنون شوهرم:راستی فهمیدن ترک کردی دارن دورورت میپلکن بکشنت سمت مواد ممد :اره افرین فهمیذم خودم شوهرم اره بابا تو کلی برنامه پیشه  روته باید کاز کنی زن بگیری و خونه بخری من جات بودم عمرا میرفتم سمتش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اینارو از کجا اوردی

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
2706