2726
عنوان

نی نی یارکجایییییی

145 بازدید | 16 پست

بابایکی توغذای ایناکافوربریزه امروزهمه قاط زدن

ازیه بزرگی پرسیدن رازارامشت چیه گفت تاحالاباکسی بحث نکردم پرسیدن مگ میشه گفت بله حق باشماست نمیشه😊

Xoşimewêy bawanim...💜🌸💜           wekû gilêney çawim...💜🌸💜               min bêto bûnim niye...💜🌸💜             buyte pênasa û nawim...💜🌸💜               ez keça kurdim ez ☀keça çîyayên ☀zagrûsim.gûll weî li serim .☀avrişim le berim☀.ez  keça kurdim☀.🍃☀çavên min pir  xîretin💜☀ez keçaser çiyanim🌼.ŕeng aĺayê me kesk û sor û zrin. keça kurdim✌şervanim tifeng le şanim🌷 ez agirim🔥kurmancim,ez soranim,ez guranim,ez kelhûrim,ez lekim'ez zazaim,ez faîylîm,ezlurim ,ez kurd û ❤kurdistanim❤ ez kurdim dewleta xûwe dixazimez keça mîdya û madim ☀  ez ne arîyaîme ez ne erbim eka şakistanîme ez keça kurdim ez ser blindim ez şêrim aĺa ye min kesk û sûr û spî û zere  .ta dêmirim he dbejîm 2+2=1                                      berxedaan jjîyane ✌                             ser hildan jîyane✌.                               🌸 KURISTAN BAWNE🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فردا پنج شنبه نیست که تعطیل نیستن ولی نمیدونم چه خبر 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

یکی ی تاپیک سوال خصوصی پرسیدبنده خداالان همه رگباری گرفتن همش تاپیکای ناجوراصن یه وضییییی حالمون بهم خورد اه اه

ازیه بزرگی پرسیدن رازارامشت چیه گفت تاحالاباکسی بحث نکردم پرسیدن مگ میشه گفت بله حق باشماست نمیشه😊

چیشده باز؟ چرا اون چیزاییو که شما میبینین ما نمیبینیم؟ واقعا یسریا کسیو ندارن راهنماییشون کنه حتما. این حرکتتون زشته و همینطور این حرفتون 

کاش یاد بگیرین انقدر توهین نکنید به کسی

من درباره تو با کسی صحبت نکردم اما تو از چشمانم سرازیر میشوی...
چیشده باز؟ چرا اون چیزاییو که شما میبینین ما نمیبینیم؟ واقعا یسریا کسیو ندارن راهنماییشون کنه حتما. ...

ن بابابعضیام واقعامریضن تنشون میخاره ازاین بحثاخوشسون میاد

توسایت مردهس زشته هرکی مشکل دارن ی سرچ کنن تواینترنت اوکی میشن

2706