1464
1459

...🌸مــن کـــــوردم🌸...                            ...❤وڵاتێ مه کوردســــتانه❤...                     ...💜زمانێ مه کوردیـــــه💜...                    ... شانازیم یه سه کوردمـ...                                🌷...گُلونی وه سرمـ ...🌷       ‌                         ❤...آوریشم له ورمـ ...❤                                  ...من "آفرت"کوردمـ...                                    ..شڕ وانمـ ...    هلوی برز سر شاخانم گیانم فیدای کوردستانم ...                                             ...تفنگ له شانمـ  ...  میخک له گردنم   ...                           ...هربژی کوردســانکم..                                     {کرمانج،سوران،کلهر،هورام،لک،فیلی،جاف...}                                                                              

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1473

فردا پنج شنبه نیست که تعطیل نیستن ولی نمیدونم چه خبر 

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نرون مرد ولی رم نمرده است💜😔یاد بگیرین وکیل کسی نباشین مگر حقوق بگیرین ازش                            کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐

چیشده باز؟ چرا اون چیزاییو که شما میبینین ما نمیبینیم؟ واقعا یسریا کسیو ندارن راهنماییشون کنه حتما. این حرکتتون زشته و همینطور این حرفتون 

کاش یاد بگیرین انقدر توهین نکنید به کسی

من درباره تو با کسی صحبت نکردم اما تو از چشمانم سرازیر میشوی...
1334
چیشده باز؟ چرا اون چیزاییو که شما میبینین ما نمیبینیم؟ واقعا یسریا کسیو ندارن راهنماییشون کنه حتما. ...

ن بابابعضیام واقعامریضن تنشون میخاره ازاین بحثاخوشسون میاد

1474