1464
1411

عزیزم خوشگلی خدا حفظت کنه

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم تنها دلیلی هست که با وجودش منو باباش نفس میکشیم.پس نفس خانوم،عزیز دل مامان و بابا خوش اومدی👶

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

خیلی خوشگلی عزیزم

...🌸مــن کـــــوردم🌸...                            ...❤وڵاتێ مه کوردســــتانه❤...                     ...💜زمانێ مه کوردیـــــه💜...                    ... شانازیم یه سه کوردمـ...                                🌷...گُلونی وه سرمـ ...🌷       ‌                         ❤...آوریشم له ورمـ ...❤                                  ...من "آفرت"کوردمـ...                                    ..شڕ وانمـ ...    هلوی برز سر شاخانم گیانم فیدای کوردستانم ...                                             ...تفنگ له شانمـ  ...  میخک له گردنم   ...                           ...هربژی کوردســانکم..                                     {کرمانج،سوران،کلهر،هورام،لک،فیلی،جاف...}                                                                              
1436
من قدیم اینطوری بودم اما الان دیگه همه عضون

آره والا

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم شکرت که با گذاشتن کنجد تو دلم دومین معجزه زندگیمو نشون دادی... شکرت که منو لایق مادر شدن دونستی...خدای مهربونم خودت حافظ همسرم و کنجد تو دلم باش... آمین❤
منم از وقتی عضو شدم این بیماریو دارم😂✌

خوشوقتم😁

عزیزم من بیشتر از یساله اینجام، کاربریم جدیده

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم شکرت که با گذاشتن کنجد تو دلم دومین معجزه زندگیمو نشون دادی... شکرت که منو لایق مادر شدن دونستی...خدای مهربونم خودت حافظ همسرم و کنجد تو دلم باش... آمین❤
1444
بدون ارایش و ساده کسی جراتشو داره بی ارایش عکس بذاره؟

بله من 😁

میدونین که باجناق مثل درخت دَم توالت میمونه نه سایش بدرد میخوره نه میوش 😒 دقیقا مثل جاری   میگن یبار دوتا باجناق به اسم رحمت و نعمت    داشتن تو بیابون راه میرفتن یه خر داشتن "" رحمته میگه اگه یه خر دیگه هم داشتیم نعمتی بودا اونم میگه حالا همینی ام که داریم رحمته    
1418
مرسی گلم.همیشه همینم😂😂

خیلی زشتی،اَخی اصلا چون ندیدمت دارم میگم😂

❤الی امی الغالیه، شکراً لک لانک انتی امی ، امی انتی یا جَنت قلبی و فَرحت عمری، انتی النَعمه الی اشکرُ ربی علیها کُلَ یوم، انتی جَنتی فی هذه الدنیا و حُضنک هو وطن، امی انتی وَحدَک تعملین ماذا اُرید قَبل ان اَتکلم ، انتی وَحدک مِن یسهر ویتعب مِن اَجل راحتنا ، واقول بالختام ربی اَحفظ امی بِعینک التی لاتنام❤             ۹۸/۸/۳ساعت ۸ونیم صبح روز جمعه هوا عالیه😊
1437