2737
2734
عنوان

کیاباحلقه لاغری نتیجه ای گرفتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 31 پست
وزن نرمالت 72 هست  اگه 5 کیلو کم کنی بهتره

اره ولی خیلی لاغردیده میشم چون قدمم بلنده 

فقط شکممو دوس دارم اب کنم بقیرو مشکل ندارم 

مرسی

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  
قدم170وزنم 77فقط شکمو ووهلوم توچشمه باسنو دستوپام خیلی خوبه اندازمه

عزیزم، بهترین کار رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذایی و گروه های غذایی رو توش داشته باشه تا بدنت دچار کمبود و عوارض نشه، من چند وقت پیش رژیم داشتم،. خدا رو شکر راضی بودم، من نمی تونستم برم باشگاه، به دکترم گفتم، تمرینات ورزشی بهم داد که توی خونه می تونستم انجام بدم، خدا خیرش بده،. خیلی خوب بود برام لینک کانال دکتر تغذیه مو که ازش رژیم گرفتم برات می فرستم، امیدوارم به کارت بیاد، 🌹

اینم لینکش 👇

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای بچه هاااا ی چیزی میگم نخندینااااااا🙄

من بلد نیستم حلقه بزنم😶😶😶

چرااااا؟؟؟؟ا

❤فرشته کوچولوی من ❤ساعت ۹صبح روز سه شنبه...۲۵ فروردین۹۴ زمینی شدد..خدایا صد هزار مرتبه شکرت منم بعد از ۷سال انتظار طعم مادرشدن رو چشیدم...خدا جونم هیچ زنی رو با انتظار امتحان نکن و ب همه ی دوستام فرزند سالم و صالح عنایت بفرما...الهیییی آمین...🌹🌹(tamana366 سابق)
وای بچه هاااا ی چیزی میگم نخندینااااااا🙄 من بلد نیستم حلقه بزنم😶😶😶 چرااااا؟؟؟؟ا

منم اولش بلدنبودم سه روزه فول شدم

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  
2728
 عزیزم، بهترین کار رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذای ...

مرسی عزیزم 

منم اولش بلدنبودم سه روزه فول شدم

چ جوری عزیز دلم...میشع یادم بدی؟

من نمیتونم اصلااااا..هرکاری میکنم میوفته😐

❤فرشته کوچولوی من ❤ساعت ۹صبح روز سه شنبه...۲۵ فروردین۹۴ زمینی شدد..خدایا صد هزار مرتبه شکرت منم بعد از ۷سال انتظار طعم مادرشدن رو چشیدم...خدا جونم هیچ زنی رو با انتظار امتحان نکن و ب همه ی دوستام فرزند سالم و صالح عنایت بفرما...الهیییی آمین...🌹🌹(tamana366 سابق)
چ جوری عزیز دلم...میشع یادم بدی؟ من نمیتونم اصلااااا..هرکاری میکنم میوفته😐

نباید بزاری کنار زود بردار دوباره امتحان کن بدنت ازداغی نیوفته افتاد بازم امتحان کن بعد سعی کن کمرتو نچرخونی خیلی اروم جلو عقب کن فقط باید سعی کنی جلو عقب کنی همین 

2738

مرسی مهربونمممم ❤😍👌

امتحان میکنم حتمااا

چند وقت زدی عزیزم؟چقدر طول کشید نتیجشو ببینی؟ من از شکمم متنفرم    

من ۲هفته زدم قشنگ سایزکم‌کردم و پهلوم‌و شکمم کم شد 

ولی ولش کردم من تنبلی میکنم مدام بزن قشنگ شکل میگیره

من ۲هفته زدم قشنگ سایزکم‌کردم و پهلوم‌و شکمم کم شد  ولی ولش کردم من تنبلی میکنم مدام بزن قشنگ ...

وای چه خوب. وزنم کم میکنه ادم؟ دو هفته خیلی خوبه. من خورد و خوراکم الان طوریکه وزن اضافه نمیکنم. سر وزنم وایسادم. به نظرم با همین تغذیه الان ورزش کنم باید کم بشه دیگه وزنم؟ 

آینده حتما" زیباست.🥰
وای چه خوب. وزنم کم میکنه ادم؟ دو هفته خیلی خوبه. من خورد و خوراکم الان طوریکه وزن اضافه نمیکنم. سر ...

آره باید بدنت سوخت و ساز داشته باشه استپ‌کردی الان سایزکم‌میکنی برای وزن کم کردن یه چیزی که عرق کنی ببند به شکم و پهلوت 

آره باید بدنت سوخت و ساز داشته باشه استپ‌کردی الان سایزکم‌میکنی برای وزن کم کردن یه چیزی که عرق کنی ...

سلفون میکشم. کلی خوب عرق میکنه.  مرسی عزیزم از راهنماییت. سه چهار روز زدم استخونام خیلی درد گرفت قطعش کردم. فکر میکردم خیلی طول بکشه اثر کنه. ولی از فردا شروع میکنم دوباره.     سایز شکمم کم شه کلی دعات میکنم     

آینده حتما" زیباست.🥰

من نتیجه گرفتم خیلی خوبه 

من دور شکممو روغن نارگیل میزدم بعد با کمربند دور شکم و پهلومو میبستم هم عرق میکرد هم دردم نمیومد

روزی سه تا یه رب میزدم اذیتم نمیشدم خیلی زودم  وزنم اومد پایین.

2706