2733
2734
عنوان

تو بارداری میشه سیتیریزن خورد ؟؟

78 بازدید | 11 پست

باور کنید سه روزه همینجور آب بینیم میاد و اصلا بند نمیاد .جلو خودمو گرفتم ک دارو نخورم و فقط میوه و سوپ و چای کمرنگ خوردم .دریغ از خوب شدن 

مثل اینکه سیتیریزن ۱۰ مجازه آره ؟؟ چیزی میدونید ؟

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   

نه نخور فقط ۵ اونم مثلا هفته ای یکی دوتا کلا دوتا تا اخر بارداری وگرنه ضرر داره

اینا رو دکترم گفت

حرف زدن که بلد نیستی🥴حرف نزدنم کلا بلد نیستی🤐خطاب به بعضی کاربرا😒 عقده ای یعنی کسی که امضامو بر علیه خودم استفاده کنه😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه نخور فقط ۵ اونم مثلا هفته ای یکی دوتا کلا دوتا تا اخر بارداری وگرنه ضرر داره اینا رو دکترم گفت

یه دونه خوردم الان😓 دکتر خودم‌دوره ازم ولی زنگ زدم یه دکتر دیگ منشیه گفت عب نداره سیتی بخور 

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   
یه دونه خوردم الان😓 دکتر خودم‌دوره ازم ولی زنگ زدم یه دکتر دیگ منشیه گفت عب نداره سیتی بخور 

دیگه نخور عزیزم ده خوب نیس ولی حالا دیگه خوردی فکرشو نکن

حرف زدن که بلد نیستی🥴حرف نزدنم کلا بلد نیستی🤐خطاب به بعضی کاربرا😒 عقده ای یعنی کسی که امضامو بر علیه خودم استفاده کنه😅
برو دکتر عزیزم خطرناکه از خودت یه چیزی بخوری

زنگ زدم  منشی دکتره گفت میشه خورد .تو نت هم سرچ کردم نوشته سه ماهه اول خطر داره .من سه ماهه ی سومم

2738
دیگه نخور عزیزم ده خوب نیس ولی حالا دیگه خوردی فکرشو نکن

همین یکی اگ بندش بیاره نمیخورم دیگ .دارم میمیرم بخدا  بند نمیاد لامصب 

نه من سرماخوردگی زد به ریه ام و سرفه مزمن که تو حالت عادی سیتریزین رو شاخش بود اما بارداریام اصلا دک ...

یه دونه خوردم ... منشیه گفت عب نداره