2726
عنوان

آیا باردارم کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 779 بازدید | 69 پست

خانوما من خیلی وقت نیست نیتی سایت میام...اما الان مجبورشدم ازتون کمک بخوام.... هیچ چی مث سردرگمی نیست.. و البته بیبی چک هایی که من اصلا شک دارم یه روز مثبت شه. اصن بیبی چکو برا من ساختن که فقط منفی شه.. ‌من الان تقریبا میشه گفت ماه سوم اقدامم بعد از قطع الدی..پر و پیمون این‌ماه اقدام داشتم.. از بعد از پاکی گرفته تا تخمک گذاری... الان دوازده روز بعد از تخمک گذاری و حدود ده روز مونده به پریود زیر دلم درد و تیر میکشه.. نه بشدت پریود.. میگیره ول میکنه.. تخمدان‌چپ و‌راستمم نوبنی تیرمیکشن طولانی و ول میکنن😂 دور نافم هم میسوزه و تیر میکشه. چند روزم هست حالت تهوع صبح دارم کلافم میکنه... طول روزم میاد و میره.. ولی صب بیشتررررر... بیبی چک هم منفی بود دیروز. زمان مناسبی نزدم؟ طبق تجربیاتتون شرایطم‌چجوره؟ تا حالا درد تخمدان و‌فلان نداشتم.. دوره هامم سی روزه اس. همیشه سه چار روز قبل پریود درد دارم... ولی الان ده روز جلوتر... اونم.. ترشحم دو سه روز قط شد.. دیشب سفید اومد... 

.... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خانوما من خیلی وقت نیست نیتی سایت میام...اما الان مجبورشدم ازتون کمک بخوام.... هیچ چی مث سردرگمی نیس ...

گلم برو تاپیک دوستان اقدامی بیاین دور هم باشیم نزدیک ۳۷هزار صفحه جلو رفتن اطلاعات جالبی میدن ودرست هم میگن کمکت میکنن

مرا هزار امید هست وهر  هزار تویی
مبارکه گلم برای منم دعاکن ماه ششم اقدامم و 5روز دیگه موعد پریودمه

انشاالله که حامله ای گلم امیدت به خدا باشه منم بعداز ۵ماه اقدام امروز مثبت شد الهی واسه توام مثبت بشه  😘

مبارک باشه عزیزم.برای بقیه منتظرا هم دعا کن انشاالله سالم بیاد پیشتون و پر از رزق و روزی باشه😍

ممنونم عزیز دلم,انشاالله دامن همه آرزومندا سبز بشه یه نینی صحیح و سالم داشته باشن, 🙏😇

دیدی گفتم بارداری عزیزم الهی هزاربار شکر

اول تیتر بده بعدا برو زیر نظر خوشگل خانوم

ان شاالله صحیح و سالم بیاد بغلت

برای منم دعا کن این ماه مامان بشم😍😍😘

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.
دیدی گفتم بارداری عزیزم الهی هزاربار شکر اول تیتر بده بعدا برو زیر نظر خوشگل خانوم ان شاالله صحیح ...

ممنونم عزیز دلم, تیتر چیه?🙄 چشم حتما ممنونم از راهنماییهاتون انشاالله,انشاالله مامان میشی قشنگم  😍😘

2706