1472
1459

روفرشی زیرکش دار چیه؟؟

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کنجد مامان تو بهترین و یهویی ترین هدیه ای هستی که خداوند مهربون بمن و باباجونت ارزونی داشته.قول میدیم امانتدارهای خوبی باشیم.تو فقط آروم باش‌و به روزایی که تو بغل ما آروم‌خواهی گرفت فکر کن😘😘

کاربر عروس کوچولو   .😊

فقط 35 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجانم  ۷ ساله  منتظرم  ،ای کاش میدونستم  کی تموم میشه  این انتظار   😥😥منی که  حتی یه  مسکن نمیخوردم موقع سردرد  کلی تو این  سالها  امپول  و دارو  مصرف کردم  ولی هیچی به هیچی 😭😭 عزیز دل مادر   برای داشتنت  دلی را به دریا  زدم کسی که از اب هم واهمه داشت  .خدایا  من هنوزم امیدوارم  .
روفرشی زیرکش دار چیه؟؟

جدیدا مد شده خیلی زیباست  ...۱۲ متریشم دارن اسی ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجانم  ۷ ساله  منتظرم  ،ای کاش میدونستم  کی تموم میشه  این انتظار   😥😥منی که  حتی یه  مسکن نمیخوردم موقع سردرد  کلی تو این  سالها  امپول  و دارو  مصرف کردم  ولی هیچی به هیچی 😭😭 عزیز دل مادر   برای داشتنت  دلی را به دریا  زدم کسی که از اب هم واهمه داشت  .خدایا  من هنوزم امیدوارم  .

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

1473

من روفرشی دارم اما سادست. مخملی هست.

خسته شدم از بس صافش کردم.

اونم با یه پسر شیطون.

مدلش رو میزارید اینجا🙏🙏🙏

من همون تمشک سابقم😞😞از 94 عضو شدم.جرات داری بهم بگو تازه وارد ایییییشششش😂😂😂 انگاری الزایمر گرفتم هرچی فکر کردم نام کاربری و رمز عبور رو یادم نیومد😀😀
تگش ميكني

بلد نیستم ☹

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم خ دوس دارم ازونا اگه گیر نیارم یا گرون باشه خودم پارچه میگیرم بدم خیاط کش بذاره دورش

ه بابا اونجوری فک نکنم خوب بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1432
من دارم طرح فرش خودمه خیلی عالیه 

عکس میدی اگه دوست داشتی البته

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خودت برا روفرشیات کش بدوز...تو نت آموزشش،هست

مادرم ميگفت :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…!فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده..

خیلی قشنگ

جمع نمیشه

اماخیلییییی نازک توعکسهاکه اینطورنشون میده

بنمای چهره ات راتادل قرارگیرد     قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج
1474
کناره هاش جمع نمیشه؟

تونت بزن روفرشی ترک

میاره برات تواینستاهم پره

بنمای چهره ات راتادل قرارگیرد     قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج
جدی؟؟

بله نازک اب و.. ردمیشه ازش فکرکنم

1450