2410
2553
عنوان

توالت فرنگی خونه اجاره ای! استفاده کنم به نظرتون؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 85 پست

ما خونه قبلیمون خیلی کثیف بود کارگر گرفتم خونه و تمیز کرد توالت فرنگی هم شست من فقط چند روز که زایمان کردم استفاده کردم قبلش هم اول با جرمگیر من شستم بعدش با دامستوس 

چند وقتم شوهرم استفاده کرد با موتور خورده بود زمین 

من ک نمیتونم خونه خودمون ک خریدیم داره کسی هم قبل ما نبوده ولی اصلا نمیتونم استفاده کنم زمان باردا ...

من اولین باره می‌خوام برم سمتش😣 بلدم نیستم اصلا . توالت ایرانی خونه تنگه طوری که از پهلو باید بری تو به روشویی گیر می‌کنی اگه شکمت بزرگ باشه اجبارم😣 

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما خونه قبلیمون خیلی کثیف بود کارگر گرفتم خونه و تمیز کرد توالت فرنگی هم شست من فقط چند روز که زایما ...

گلم فرق جرمگیر با این دامستوس چیه؟

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
با همه شوینده ها اعم از وایتکس و دامستوس و پود رخشا و تاید بشورش حسابی.بعد یه شیشه سرکه سفید و یه لی ...

مرسی گلم😘 عملیات سختتت

2456
خب رویشو از داروخانه نو بخر استفاده کن

کاور توالت فرنگی؟ به نظرم بعد شستن این کارو کنم خیالم راحت تره آر ه عزیزم

منم مول تو خودم با مایع ضدعفونی من حسابی سابیدمش و استفاده میکنم

ممنون عزیزم😚⁦❤️⁩

جرمگیر من جوهر نمکه و نباید با دامستوس قاطی بشه تولید گاز سمی میکنه اول با من میشورم و ابکشی میکنم ...

ممنون عزیزم😘

2714
جرم گیر مثل وایتکس؟

نه عزیزم کامل فرق داره ، اسمش روشه پاک کننده جرم و کثیفی . 

حواست باشه با دامستوس و سفید کننده به هیچ وجه هم زمان استفاده نکنی چون گاز کلر آزاد میکنه 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
نه عزیزم کامل فرق داره ، اسمش روشه پاک کننده جرم و کثیفی .  حواست باشه با دامستوس و سفید کننده ...

ممنون مهربونم . مایع من جرمگیره؟

ممنون مهربونم . مایع من جرمگیره؟

آره عزیزم 

جرمگیر اکتیو هم خیلی خوبه بوش هم زیاد نیست 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
آره عزیزم  جرمگیر اکتیو هم خیلی خوبه بوش هم زیاد نیست

ممنونم⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩😘

بچه ها توالت فرنگی ممکنه چسبندگیه رحم بیاره یعنی🥺

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
نه اون قسمت پلاستیکی که روش میشینین

آهان ازونم هست . ممنون که گفتی عزیزم ⁦❤️⁩

2706