2726
عنوان

توالت فرنگی خونه اجاره ای! استفاده کنم به نظرتون؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 798 بازدید | 85 پست
راست میگیا😁 یه تاپیک در مورد زگیل تناسلی بود اونو می‌خوندم وحشت کرده بودم میگفتن از راه توالت فرنگی ...

بی خیال بابا. من به عمرم نه عفونت گرفتم نه قارچ و زیگیل. هر دو سه ماه یکبار هم هتل میریم. پس تو بیمارستانها چطوری ضدعفونی میکنن؟ . یه دامستوس بریز قشنگ با اسکاچ بساب. بعد هم از داروخونه ضدعوفنی افروز بخر قشنگ زیر و بم اش رو مایع ضدعفونی بریز و با خیال راحت حالشو ببر

استفاده نکن

اجبارم آخه. شکمم بزرگ تر شه از راهرو دستشویی ایرانی خونه نمیتونم رد شم یه جور تنگی درست کردن هر کی میخواد رد شه باید مثل وقتی از بین دو تا دیوار نزدیک به هم میخواد رد شه اونجوری رد بشه

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بی خیال بابا. من به عمرم نه عفونت گرفتم نه قارچ و زیگیل. هر دو سه ماه یکبار هم هتل میریم. پس تو بیما ...

به اینا فکر نکردم دیگه😅

مرسی خانوم گلی⁦❤️⁩😘

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
سیف و دامستوس و..حسابی نقطه به نقطه بشور

مرسی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

2728
بی خیال بابا. من به عمرم نه عفونت گرفتم نه قارچ و زیگیل. هر دو سه ماه یکبار هم هتل میریم. پس تو بیما ...

ضمن اینکه توی کشورهای اروپایی هیچ توالت ایرانی نیست. از داروخونه میتونی کاور توالت فرنگی هم بخری. یه بار مضرفه کشیده میشه روی توالت بعدم توی اب میندازیش سیفون میکشی حل میشه

ضمن اینکه توی کشورهای اروپایی هیچ توالت ایرانی نیست. از داروخونه میتونی کاور توالت فرنگی هم بخری. یه ...

واقعااا چه باحال . خب با وجود این بازم ضدعفونی کننده بزنم یا نمیخواد؟

آره با وایتکس ضدعفونیش کن بعد استفاده کن

ممنون عزیزم ⁦❤️⁩⁦❤️⁩

جوهرنمک بریز بعد ده دقیقه بشور

فقط ماسک بزن که از گازش مسموم نشی

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
اجبارم آخه. شکمم بزرگ تر شه از راهرو دستشویی ایرانی خونه نمیتونم رد شم یه جور تنگی درست کردن هر کی م ...

باردارین  خودتون نشورینهااااا  بدین کسی دیگه اصلا خوب نیست حتی با ماسک حتی ...  اصلا

کمی عفت کلام و داشتن شرم و حیا در گفتار  بد نیستا بهش فکر کنید بعضی خانمای نی نی سایت!!!
من یه خونه ای یکسال مستاجر بودم که توالت فرنگی هم داشت علاوه بر ایرانی، انقدر این مورد وسواسی هستم ک ...

منم خیلی بدم میاد ولی صد در صد مجبوورم چون دستشویی ایرانی خونه یه جوری درست شده که فاصله دیوارا به هم نزدیک آدم عادی بخواد رد شه باید از پهلو بره همه تعجب میکنن با این ساختش😑😑 دیگه منکه باردارم شکمم بزرگتر شه محاله رد شم😣

اول با جرمگیر بشور حسابی اگر جرم گرفته بعد چند بار سیفون بزن قشنگ تخلیه بشه  یه چند دقیقه گذشت ...

جرم گیر مثل وایتکس؟

باردارین  خودتون نشورینهااااا  بدین کسی دیگه اصلا خوب نیست

نه گلم شوهرم میدم بشوره😉😚

جوهرنمک بریز بعد ده دقیقه بشور فقط ماسک بزن که از گازش مسموم نشی

مرسی عزیزم

😚

من باشم نمیزنم. گفتم شاید زیادی حساسی بزن. من یه دامستوس ریختم دستکش پوشیدم و با اسکاچ سابیدم. همین! ...

ازونجایی که وسواس بیماری ها رو دارم باید ضدعفونی کننده هم بزنم😣 ممنونم عزیزممم⁦❤️⁩

2706