2726
عنوان

توالت فرنگی خونه اجاره ای! استفاده کنم به نظرتون؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 798 بازدید | 85 پست

کاور نشیمن توالت فرنگی بگیر

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول همه شو جرم گیر گلرنگ بزن.بعد بشور.بعد دامسنوس بریز.بعداز اونم با پودر لباسشویی کاااامل تمیز کن 

به تاپیک جهازم سر بزنین خواااااهشاااا.امیدوارم بتونیم واسه یه کار خوب هم،چشم و هم چشمی کنیم.
2728

چندبار همه جاشو بشور و با خیال راحت استفاده کن 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

اول با جرمگیر بشور حسابی اگر جرم گرفته بعد چند بار سیفون بزن قشنگ تخلیه بشه 

یه چند دقیقه گذشت با دامستوش و مایع قشنگ بشور و ضد عفونی کن که خودت مطمئن بشی تمیز شده . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا

من یه خونه ای یکسال مستاجر بودم که توالت فرنگی هم داشت علاوه بر ایرانی، انقدر این مورد وسواسی هستم که حتی در توالت رو باز نکردم تو یکسال ،چه برسه بشورم و استفادش کنم!!!!

اماااااااا

وقتی زایمان طبیعی کردم تو بیمارستان و کلی بخیه خوردم ،بحدی داغون بودم که با کمال میل از توالت فرنگی بیمارستان که الوده تر از خونست استفاده کردم 😁

من باید شاد باشم ،،.،..... به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشن 😊
مشکل این دستشویی ایرانی ها چیه نمیزارن آدم با خیااااااال راحتتتتتتتتتتت می ....نه

😍😂 چه کنم دستشویی ایرانی هست اما من باردارم شکمم که بیاد جلو نمیتونم رد شم از راهرو دستشویی یه جور تنگیه نمی‌دونم چجوری توصیف کنم به خاطر همون اجبااااارم😥

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو

من ک نمیتونم

خونه خودمون ک خریدیم داره کسی هم قبل ما نبوده ولی اصلا نمیتونم استفاده کنم

زمان بارداری سیار داشتم لباسمو کامل درمیاوردم اینم بخوام استفاده کنم باید همین کارو کنم بخاطر همین منصرف میشم

شما چطوری میشینید ک کثیف نشید؟؟؟

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️

با همه شوینده ها اعم از وایتکس و دامستوس و پود رخشا و تاید بشورش حسابی.بعد یه شیشه سرکه سفید و یه لیوان جوش شیرین مخلوط کن بریز همه جاش بذار بمونه بعد ابکشی کن بعد بتادین بزن همه جاش بمونه تا فردا دوباره با جرمگیر قوی حسابی بشور.فکر کنم اینجوری دیگه قابل استفاده باشه

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه
من ک نمیتونم😕

من اگه دستشویی ایرانیش تنگ نمی‌بود و با شکمم که بزرگ بشه تو حاملگی می‌تونستم از راهرو توالت رد شم حاضر نبودم استفاده کنم 😣 الانم یه دقّ برام😥

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
وا اره دیگه. قشنگ بشو و ضدعفونی کن پس هتل ها اینطوری کلا نباید استفاده کرد

راست میگیا😁 یه تاپیک در مورد زگیل تناسلی بود اونو می‌خوندم وحشت کرده بودم میگفتن از راه توالت فرنگی هم منتقل میشه . تازه اولین بار می‌خوام استفاده کنم کم کم 😌

وا، خوب با دامستوس بشور حسابی و بعد استفاده کن خواهر من قرار نیست توالت رو عوض کنی که

😂 

یه تاپیک در مورد زگیل تناسلی بود که از راه توالت هم میگفتن منتقل میشه سر اون یهو ترسیدم . اولین باره حالا می‌خوام ازین فرنگیه استفاده کنم

2706