2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم عاشق بوتامم

یاد داداشم افتادم😂

اونموقع ها که مجرد بودیم عوضی میگفت دخترا منتظرن یه بارون بزنه تا زودی برن تو پوتیناشون.یا سوار بوتاشون بشن😂😂

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
منم عاشق بوتامم یاد داداشم افتادم😂 اونموقع ها که مجرد بودیم عوضی میگفت دخترا منتظرن یه بارون بزنه ...

دقیقا‌.من الان تو اون حالتم😂😂😂😂 در انتظار بارون🤣🤣🤣

چی بگم . اینم تاپیک میخواد ؟  هر وقت حس کردی هوا سرد شد نیم بوت بپوش . افتاد؟؟؟    

خیلی ناراحتی نمیومدی تو تاپیک ..مجبور نبودی...یسوال داشتم خواستم بپرسم...چقدر اذیت شدی

2714
خیلی ناراحتی نمیومدی تو تاپیک ..مجبور نبودی...یسوال داشتم خواستم بپرسم...چقدر اذیت شدی

چ سوال پیچیده ای هم بود .  

نمی‌دونستم آدم ها واسه پوشیدن پوشاک تغییر فصل هم سوال میکنند . خدا از افریدنمون پشیمون میشه هااا . پس قدرت تفکر و تعقل کجاست؟

کاربر قدیمی هستم.   
چ سوال پیچیده ای هم بود .     نمی‌دونستم آدم ها واسه پوشیدن پوشاک تغییر فصل هم سوال میکنن ...

منم نمیدونستم احمق هایی مثل تو نشستند بپرن تو تاپیکهای دیگران زر زر کنند..تو گوه خور خدا هم هستی پس..همین سوالی ک داری مسخره میکنی تو یکیو خیلی به چالش کشیده..😂😂🤣🤣از خدا برات ارامش میخوام

منم نمیدونستم احمق هایی مثل تو نشستند بپرن تو تاپیکهای دیگران زر زر کنند..تو گوه خور خدا هم هستی پس. ...

واله فعلا تو از بیکاری و درماندگی نشستی تاپیک احمقانه میذاری . 

من احتیاج به آرامش ندارم. از خدا بجای خواستن آرامش من ازش بخواه که هدفمند شی و همه فکر و ذکرت نیم پوت پوشیدن نباشه.

کاربر قدیمی هستم.   
واله فعلا تو از بیکاری و درماندگی نشستی تاپیک احمقانه میذاری .  من احتیاج به آرامش ندارم. از خ ...

تو خودتو اذیت نکن...همون تو داری هدفمند زندگی میکنی واسه جامعه بسه‌...درمانده و بیکار تویی ک تو دنیای مجازی عقده هاتو خالی میکنی..تاپیک زدن من به تو ربطی نداره..اخه چرا اینقدر خودتو درگیر من کردی‌‌؟؟ک تاپیکم هدفمند باشه یا نه..همیشه اینقدر گوه خوری؟؟؟

تو خودتو اذیت نکن...همون تو داری هدفمند زندگی میکنی واسه جامعه بسه‌...درمانده و بیکار تویی ک تو دنیا ...

چقدر بی ادبی تو . 

برو نیم پوتت رو بپوش باهاش بخواب . واله معلومه کی عقده ای هست.

کاربر قدیمی هستم.   
چقدر بی ادبی تو .  برو نیم پوتت رو بپوش باهاش بخواب . واله معلومه کی عقده ای هست.

من میرم با نیم پوتم حال میکنم..تو هم تو دنیای هدفمندت سر کن ببینم چه انی از آب درمیای..با اینهمه حرص و جوشی ک داری آخرش به امیدخدا سر از قبرستون در میاری...

من میرم با نیم پوتم حال میکنم..تو هم تو دنیای هدفمندت سر کن ببینم چه انی از آب درمیای..با اینهمه حرص ...

همین فحش ها یاد بچه ات هم دادی؟؟ چ مادر بی ادبی. 

برو خدا شفات بده . بیچاره بچت

کاربر قدیمی هستم.   
2706