2726
عنوان

یخ زدن امپول😰😱

2442 بازدید | 13 پست

سلام

اگ امپول پروژسترون ک یخچالی نیس رو بزارم داخل یخچال و یخ بزنه ولی بعد یک دقیقه یخش ازبین بره امپول خراب میشه و تاثیری نداره دیگه؟لطفا بگید😭

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...

دستی دستی خودتو خدا بیامرز نکن  بندازش دور

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره دیکه  یخ زده کل ترکیبش تغییر کرده

من الان س روز بود ازاون میزدم یعنی تاثیرنداشته ومنفی بودانتقالم باید امروز پریودمیشدم چون موعدمه درسته؟یاشیافم توعقب انداختن تاثیرداره؟

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...
خطرناکه بابا بندازش دور

اگ انتقالم منفی باشه پس امروز باید پریودشم چون س روزه امپول خراب میزدم

اره؟

نمیدونم ب دکترت می گفتی کاش 

خل بازی دراوردم بعد س روز الان یادم اومده😒چکارکنم😭

من الان س روز بود ازاون میزدم یعنی تاثیرنداشته ومنفی بودانتقالم باید امروز پریودمیشدم چون موعدمه درس ...

دیگه درین حد دقیق اطلاع ندارم‌باید از داروساز سوال کنین ولی ممکنه دیگه اثر کافی رو نداشته باشه

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
خل بازی دراوردم بعد س روز الان یادم اومده😒چکارکنم😭

😅😅😅😅تا حالا تجربه نکردم نمیدونم

صبورم؛خدا الان داره تکه های پازلم رو کنار هم میچینه!بزودی خواسته ام توی دستامه🙃 کم مونده تو کوچه ماهم عروسی بشه♡ مطمئنم
دیگه درین حد دقیق اطلاع ندارم‌باید از داروساز سوال کنین ولی ممکنه دیگه اثر کافی رو نداشته باشه

ممنون ازت😚