1464
1521
عنوان

یخ زدن امپول😰😱

75 بازدید | 13 پست

سلام

اگ امپول پروژسترون ک یخچالی نیس رو بزارم داخل یخچال و یخ بزنه ولی بعد یک دقیقه یخش ازبین بره امپول خراب میشه و تاثیری نداره دیگه؟لطفا بگید😭

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...

آره دیکه 

یخ زده کل ترکیبش تغییر کرده

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم ؛  تو بهترین  هدیه ای هستی که خداوند مهربون بمن و باباجونت ارزونی داشته.قول میدیم امانتدارهای خوبی باشیم.تو فقط آروم باش‌و به روزایی که تو بغل ما آروم‌خواهی گرفت فکر کن😘😘

خطرناکه خواهر من بنداز بره

‍ زن احساسش راباموهایش نشان میدهدعاشق باشدموهایش رارهامیکندغمگین باشدباکش دارش میزندباحوصله باشدمیبافدومیآرایدعصبانےباشدجمعش میکندودلش بشکنداولین چیزیکه اضافیست موهایش هستند

مامانا، من جدیدن این سایت رو دیدم و ازش اسباب‌بازی خریدم

واسم یه کد تخفیف 25٪ فرستاده تا آخر آذر، خیلی خوبه، شمام بخرین

این کد تخفیفشه: hooyo-ni25

خطرناکه بابا بندازش دور

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍تیکر تولد یگسالگی آدریانا جونمه😍😍😍😍
1517
آره دیکه  یخ زده کل ترکیبش تغییر کرده

من الان س روز بود ازاون میزدم یعنی تاثیرنداشته ومنفی بودانتقالم باید امروز پریودمیشدم چون موعدمه درسته؟یاشیافم توعقب انداختن تاثیرداره؟

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...
س روز ازش زدم ک😨 ینی چی میشم حالا

نمیدونم ب دکترت می گفتی کاش 

‍ زن احساسش راباموهایش نشان میدهدعاشق باشدموهایش رارهامیکندغمگین باشدباکش دارش میزندباحوصله باشدمیبافدومیآرایدعصبانےباشدجمعش میکندودلش بشکنداولین چیزیکه اضافیست موهایش هستند
خطرناکه بابا بندازش دور

اگ انتقالم منفی باشه پس امروز باید پریودشم چون س روزه امپول خراب میزدم

اره؟

نمیدونم ب دکترت می گفتی کاش 

خل بازی دراوردم بعد س روز الان یادم اومده😒چکارکنم😭

1334
من الان س روز بود ازاون میزدم یعنی تاثیرنداشته ومنفی بودانتقالم باید امروز پریودمیشدم چون موعدمه درس ...

دیگه درین حد دقیق اطلاع ندارم‌باید از داروساز سوال کنین ولی ممکنه دیگه اثر کافی رو نداشته باشه

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم ؛  تو بهترین  هدیه ای هستی که خداوند مهربون بمن و باباجونت ارزونی داشته.قول میدیم امانتدارهای خوبی باشیم.تو فقط آروم باش‌و به روزایی که تو بغل ما آروم‌خواهی گرفت فکر کن😘😘
خل بازی دراوردم بعد س روز الان یادم اومده😒چکارکنم😭

😅😅😅😅تا حالا تجربه نکردم نمیدونم

دیگه درین حد دقیق اطلاع ندارم‌باید از داروساز سوال کنین ولی ممکنه دیگه اثر کافی رو نداشته باشه

ممنون ازت😚