2703
2553
عنوان

لباس برای عروسی برادرشوهر +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 74790 بازدید | 560 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
خود لباس قشنگه ولی تورو خدا نگو که همین رنگو پوشیدی؟ بیچاره عروس😐😐

یکم از این پخته تر بود رنگش به نخودی میخورد.😂😂😂

من کلا از لباس تیره مخصوصا تو عروسی بدم میاد.

خواهرشوهرام انگار اومده بودن عزا همه لباس یه تیکه مشکی.

خدایا خودت بچه هامو حفظ کن و همیشه سلامت باشن.
2714
آره میگم آخه کوتاه برای عروسی برادرشوهر رسمی نیست

من برای عقد خودم دامن لباسم تا انتهای زانوم بود. با یه پف خیلی کم و آستین سه ربع

هرکی هم دید تعریف کرد از لباسم. واقعا هم زیبا بود

اگر میخوای تو چشم باشی لباس منتخب خودت واقعا شما رو تو چشم میاره و در خاطرات اقوام جاودانه میکنه ولی بهت قول میدم که میشینی آرزو میکنی همه مدعوین اون جشن آلزایمر بگیرن و فیلم عروسی برادرشوهرتم بسوزه.

نه چون خیلی بازه ها. اون انتخاب خودته. چون اصلا مناسب سنت نیست میگم

درسته متاهلی ولی تازه نوجوانی رو پشت سر گذاشتی. دخترکی هستی که زودتر از وقتش زیر بار مسئولیت ازدواج رفتی. همین

به سنت لباس بپوش گلم. خواهرانه میگم بهت. لباس از روی عکس انتخاب نکن. مدلهایی دیدم عالی ولی تو تنم با اینکه اندازه بود برازنده نبود

برو مغازه لباس حاضری رو پرو کن. مناسب سنت خرید کن

لطفا لطفا لطفا مناسب سنتم آرایش کن توی عروسی

به عنوان یکی از جاری‌ها، مهمونا شما رو فراموش نمیکنن. اگه ضایع باشی این افتضاح ماندگار میشه تو ذهنشون

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!

وای عروسی برادر شوهر خیلی حاال میده بمن که خیلی خوش گذشت امسال بود خودمم عقد بودم عالی بود😂

لباسم لباس عقدمو پوشیده بودم

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓

از قدیم گفتن عروسی جاری مثل عروسی خود آدم میمونه باید خفن ترین لباس ممکنه بگیری ولی آرایش و مدل مو زیاد زنونه نباشه. هرچی شیک تر و خفن تر باشه بعدا حرص نمیخوری چرا کم کاری کردی.... حتی برو لباس عروس دانتل خوشگل بگیر ولی رنگی نه سفید.... مثل سرمه ای قرمز سبز سير طلایی منم الان عکس لباس مجلسی میذارم برای نمونه ولی از اینایی که میذارم خفن تر شو بگیر 

صدای خروپف شوهرم دیونم کرده 
2706