2726
عنوان

هروقت میریم خونه مادرشوهرم شوهرم خودشو میچسبونه به مادرش

| مشاهده متن کامل بحث + 1366 بازدید | 54 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دردت سر زنت عجیب. ولی اینکه خودش رو میچسبونه به ننه اش کاملا طبیعی هستش. همه مرده اینطوری هستن. من تعجب نکردم اصلا. چون اطرافم زیاد دیدم. و اینکه شما هم مثل بقیه زنها باید با این قضیه کنار بیایید تا براتون عادی شه. وگرنه تا آخر عمر داستان دارید

2728

مشکل از شوهرته اول اونو درست کن

نباید اجاره بده مادرش اینجوری باهات رفتار کنه

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
واقعا درکتون نمیکنم اگه شما زنشین اونم مادرشه ۳۰سال زحمتشو کشیده حالا بهم ابراز علاقه کنن یا به مادر ...

چی میگی محبتش بخوره توسرش .ولی اون حرفا که میزنه چیه .من اگه جای اسی بودم دردو بلای خودمم میریختم به جونش

کاربر قدیمی. خواننده خاموش خیلی قدیمی.خدایا چرا آشغالاتو زمین ریختی😢😢
مگه خلوت با شوهرت نداری تو خلوت باهاش حرف بزن

دیشب بهش گفتم به شوهرم، گفتم مامان من اینجور بهت بگه، میگفت دیگه خونشون نمیرم اینجور بگه!!! 

گفتم به مامانت بگو اینجور بگه میگفت نه نمیخام ناراحتش کنم هرگز. الانم باهاش قهرم دیشب گفتم میرم خونه بابام هنوز نرفتم اون شب میاد خونه

اشکالی که نداره میره کنار مادرش خیلی هم خوبه ولی مادرشوهرت زبونش بده 

هیچوقت کسی را قضاوت نکنید،سرنوشت اونقدر دنبالتون میکنه،تا تو یه کوچه بن بست شمارو توی همون شرایط قرار بده
واقعا درکتون نمیکنم اگه شما زنشین اونم مادرشه ۳۰سال زحمتشو کشیده حالا بهم ابراز علاقه کنن یا به مادر ...

خودمونم داداش داریم والا اینطور رفتاری ندیدیم، حتا برادرشوهرام فقط شوهر احمق تحت تاثیر من

2706