2410
2553

بقیه برادرشوهرام همه زنشون کنارشون، این نفهم میره بغل مامانش، مامانشم برمیگرده خودمو زنت فدات بشیم، یا دردت رو سر زنت

جدیدا خیلی اینجوری میگه، دلم شکست اونجام گریه کردم همه فهمیدن

بگین چکارکنم بایه شوهر احمق بچه ننه 

اینم بگم یمدته شوهرم خیلی کمک مالی به مامانش میکنه و مامانش جدیدا دوستدارش شده، یعنی فقط زبونی. 

خیلی دلم پره

چه بد خرف میزنه..بی اعتنایی کن بهشون

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرمم میره مثلا پاهاش کامل میچسبونه به مامانش، یا مامانش تکیه میده به پشتش، با بقیه پسراش اینجور نیست فقط بااین شوهر من، اونم بخاطر اینکه پول بهش میده شوهرم، قبلااینجورنبود

2456
2714

شوهر منم همینطوره البته اون همین ی بچه است مثلا ۵شنبه رفتیم بستنی بخوریم ننه شو هم اورد بعدا هی بافاشق خودش بستنی دهن ننه اش میزاشت اونم نازمیکرد منم عین کس خلا تنها اونطرف میز نشسته بودم مردمو نگاه میکردم

2706