2726
عنوان

حالم از دخترم بهم میخوره!!!

21450 بازدید | 97 پست

کسی هست در شرایط من باشه؟؟؟

خستم بخدا....از روزی که بدنیا اومده شبانه روز خودم بتنهایی بزرگش میکنم، شوهرم که کارش رو کشتیه و هر سه ماه دو سه هفته میبینیمش.... کمکی هم ندارم، 

زندگیمم ناجور و داغون، شوهرم نه رابطه داره باهام، نه حرف میزنه، نه حرفامو گوش میده، نه محبت، هیییییییچ ارتباط زن و شوهری نداریم، فقط و فقط پول میده، 

دخترمم پنج سالشه، صبح تا شب چسبیده به من! میخوابم بیدار میشم میخورم تو حموم تو دسشویی بیرون ارایشگاه دکتر هممممممه جا چسبیده به من! تازگی خواب هم نداره!!!! یعنی روانی شدم بخدا! خیلی فشار رومه!

تمام تلاشمو کردم مادر خوبی باشم براش، ولی بعضی وقتا کم میارم، تمام مسئولیتهای زندگی هم مرد هم زن هم پدری و هم مادری رو دوشمه، کارمو ول کردم نشستم بچه بزرگ میکنم، به بهترین نحو ممکن به خونه زندگیم و بچم میرسم، به خورد و خوراک و تفریح و پوشاک و سرگرمی و...............

ولی کم اوردم، فرصت نفس کشیدن ندارم، به محبت و توجه شوهرم نیاز دارم، از کی از کجا انرژی و روحیه بگیرم!

خستم....الان خواستم بخوابونم بچه رو حداقل یه ساعت تنها و واسه خودم باشم نخوابید....دعواش کردم گفتم برهداتاق خودش! 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهرت از اول همینطوری بود؟

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕

شوهرت دیگه نره سر اون کار چه فایده اینجوری😞

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

سال دیگه میره پیش دبستانی حالت بهتر میشه اونوقت برا خودت وقت بزار

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
2706