2726
عنوان

پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 64 پست

اینا علائم کافی بیش فعالی نیست، بهتون نگاه میکنه، باهاتون حرف میزنه

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینا علائم کافی بیش فعالی نیست، بهتون نگاه میکنه، باهاتون حرف میزنه

حرف زدت ینی چجوری؟اره اکه چیزی لازم داشته باشه بهم‌میگه مثلا گوشنشه یا اب میخاد یادسشوی داره اینا رو میکه.ولی اصلا باهیچ بچه بازی نمیکنه.همش خودش تنها بازی میکنه خیلی کم پیش میاد با بچه ای اوخت بشه و بازی کنه میخایم بریم بیرون گریه میکنه نمیاد همش وسایلایوخونه رو خراب میکنه محاله ساکت نشه و یه چیزی رو خراب نکرده باشه

حرف زدت ینی چجوری؟اره اکه چیزی لازم داشته باشه بهم‌میگه مثلا گوشنشه یا اب میخاد یادسشوی داره اینا رو ...

تو چشمای شما نگاه میکنه مستقیم؟ 

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 
2728
تو چشمای شما نگاه میکنه مستقیم؟ 

نه اونجوری که مستقیم واسته نگاه کنه.ولی خیلی ترسو هس از منم خیلی میترسه حتی از مورچه هم میترسه.ولی خیلی شیطونه و تنها.اصلا همیچزو خراب میکنه اینجوریه مدلش

نه اونجوری که مستقیم واسته نگاه کنه.ولی خیلی ترسو هس از منم خیلی میترسه حتی از مورچه هم میترسه.ولی خ ...

به هر حال پیش یه متخصص ببرینش، و اینو مدنظر قرار بدید که این بچه کاملا معصومه، هیچ کار بدی رو عمدی و به خاطر اذیت کردن شما انجام نمیده،بجه تو این سن از روی عقل کاری انجام نمیده، و قشد اذیت نداره، مثل روزی که به دنیا آمده کاملا معصومه، خدای نکرده باهذش بد رفتاری نکنید

به هر حال پیش یه متخصص ببرینش، و اینو مدنظر قرار بدید که این بچه کاملا معصومه، هیچ کار بدی رو عمدی و ...

خدادازبس اذیتم‌میکنه حتی کتکش میزنم دست خودم نیست مثلا دیروز برداشته رژلب تمام دیوارای اتاق و فرشو همه رو کرده نابود😭😭

خدادازبس اذیتم‌میکنه حتی کتکش میزنم دست خودم نیست مثلا دیروز برداشته رژلب تمام دیوارای اتاق و فرشو ه ...

عزیز من شما باید وسایلو دم دس دم دست نذاری شما باید تدبیر کنید که اون نتونه خراب کاری کنه اون که داره از روی اقتضای سنش کار خودش رو انجام میده شما باید مدیریت کنیم

عزیز من شما باید وسایلو دم دس دم دست نذاری شما باید تدبیر کنید که اون نتونه خراب کاری کنه اون که دار ...

بخداهیچی جلوش نیستا ارایشامم تو کمد بالا گزاشنم ک دستش نرسه ولی جی گزاشته زیر پاش برداشته یا مثلا میدونه من عاشق گلامم حزو خط قرمزامه نباید بره دورشون تاکه بامن لج میفته میره گلامو نابود میکنه😭

بخداهیچی جلوش نیستا ارایشامم تو کمد بالا گزاشنم ک دستش نرسه ولی جی گزاشته زیر پاش برداشته یا مثلا می ...

دختر دختر خوب با تو لج نمی کنه این نوع از سرت بیرون کن که بچه با شما لج میکنه من اینو از خودم نمیگم

دیروز دلم میخاست بکشمش اونقد گریه کردم داشتم میمیردم از دستش

، پس خودت هم نیاز به آرامش دارید اول به خودت کار کن خودتو آروم کن تا بتونی مادر خوبی باشی

خوابش میومده شاید دختر من وقتی لجبازی میکنه من باهاش کشتی میگیرم میریم تو اتاقش بازی میکنیم از سرش میفته کتک اصلا راه خوبی نیست فقط روان بچت رو خراب میکنی من خودم مادرم میدونم چقدر بچه داری سخته اونم بچه لجباز 

باید چه دکتری ببرم برا تشخیص بیش فعالی

عزیزم نزن اون طفل معصوم رو . همین امروز اقدام کن ببر پیش روانپزشک کودک . واسه خودت هم برو . تو رو خدا نذار اینجوری بمونه هم خودت اسیب میبینی هم پسرت . همه اینا تو بزرگسالیش تاثیر میذاره . گلم پشت گوش ننداز

دل من در دل شب خواب پروانه شدن می‌بیند... 
2706