2726
عنوان

پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 663 بازدید | 64 پست
دلم خونه بخدا میبرمش پارک گریه زاری که این سر سره مال منه هیچکی دیگه نباید سوار بشه اونقد گریه میکنه ...

اشکال نداره خودتو ناراحت نکن درست میشه تک فرزنده یکم خودخواه بار اومده 

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اشکال نداره خودتو ناراحت نکن درست میشه تک فرزنده یکم خودخواه بار اومده 

تو آی مت ازبس که گریه زاری کردو تو کلاس نمونداینا تمام مامانا سرکوفتم دادن که با این بچه تربیت کردنت که وای بچت اینجوره اونجوره.که بخدا باچشم گریه اومدم خونه😭

اینجای که الان هستم مرکز مشاوره نیست.اخ که دیوونم‌کرده.همه‌میگن بد تربیت کردی😭منو سر کوفت میزنن

نه عزیزم می دونم هرکس از راه میرسه یه حرفی بار ادم می کنه اهمیت نده ، تهرانی ?تو گوگل سرچ کن

انشالله برای این حالو روز پسرم دعاکن😭دیگه کم اوردم واقعا 

حال مشاوره برو ببین چی میگه راهنمایی می کنن نهایتا یه پرستار بگیر تو خونه باهاش بازی کنه کم کم ارتباط با دیگران یاد میگیره 

دقیقا مثه خواهرزادمه همه رو کلافه میکنه با گریه هاش

بخدا یه تیکه وسایل سالم ندارم خونم و وسایلم‌مثل خونه ها وسایلای قدیمیاست انگار ۳۰ ساله دارم از اینا استفاده میکنم همیجو شکونده خراب کرده هیچیز سالمی تو خونه نیست😭هر وسیله ایو تا خوردش نکنه ول کن نیست.یخجالم یه جای سالم نداره از دستش دسته هاش جعبه های داخلشو همه رو شکونده

بخدا یه تیکه وسایل سالم ندارم خونم و وسایلم‌مثل خونه ها وسایلای قدیمیاست انگار ۳۰ ساله دارم از اینا ...

وای طفلی پیش فعال نباشه

گــــــرگ باش!                                             هیچی دیگ همین😐                                    منم ی جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی، ب من چ اصن مرغ باش...تخم بزار والا😐😂
حال مشاوره برو ببین چی میگه راهنمایی می کنن نهایتا یه پرستار بگیر تو خونه باهاش بازی کنه کم کم ارتبا ...

نمیتونم بسپرمش به کسی چون همش دور برق و اتیش وسایلای خطرناکه هرجیزیو میزنه سر برق هر وسایل برقیو باز میکنه با آچار اصلا نمیتونم بسپرمش به کسی😭

2706