2726
عنوان

پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 664 بازدید | 64 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم هنوز کوچیکه واقعا کتک و جیغ کشیدن راهش نیست بچه هست باید صبور باشی  ببرش مهد کودک اونجا ...

بخدا از ظهر تاحالا الکی شروع کرده گریه کردنای وحشتناک دیوونه شده.هرچیم میگم چی‌میخای هیچی نمیگه تمام زندگیمو نابود کرده گلای نازنینم که من از خودم برام عزیزترن‌کرده نابود😭😭از ظهر تاحالا هرچی سرمو رو بالشت فشار میدم که خودمو کنترل کنم اما بدتر لج میکنه😭بغل که اصلا بغلم نمیادهرچی‌نازش میکنم هیچی کلافم فقط.مهد هم بردمش ازبس همینکارا کرد دیگه قبولش نکردن😭

2728
بغلش میکردی نازش میکر ی میگفتی پسرم چی میخوای...بی محلش کردی اونم بدتر لج کرد

بغلش کردم نازش کردم گفتموجی میخای اصلا هبچ جوره راضی نمیشه با هیچ چیزی نمیشه راضیش کنی ن قول اسباب بازی نه قول خوراکی چشمو دلش سیره از اینا دیدم چاره ش نمیشه ولش کردم گفتم خسته میشه ول میکنه اما اصلا😭😭

مهد چرا نمیزاری؟

مهد بردمش آی مت ثبت نامش کردم.همه رو هزینه کردم نرفت اصلا میگه نمیرم.خودمم میرفتم اونجا میموندم که راضی بشه بمونه اما بازم نمیموند با بجه ها بازی نمیکرد یه گوشه میشست گریه میکرد دیگه قبولش نکردن😭

بخدا از ظهر تاحالا الکی شروع کرده گریه کردنای وحشتناک دیوونه شده.هرچیم میگم چی‌میخای هیچی نمیگه تمام ...

عزیزم صبور باش هیچی از بچه ادم عزیزتر نیست خوب یه مهد دیگه ببر ، کلاس ورزش ، شنا ببر من می فهمم مادر ادمه ربات که نیست خسته میشه عصبی میشه ولی بچه هم گناه داره منم یه پسر شیطون دارم خیلی دارم رو خودم کار می کنم سعی کن یک روز در هفته باباش بگیره شما برو پیش دوستات ارایشگاه ننی دونم هر جا که اروم میشی تا اعصاب خودت هم اروم بشه مادر اگر شاد باشه بچه ارامش میگیره 

بیش فعاله عزیزم... چرا تا حالا دکترش نبردی؟؟ 

هر سری میخاستم ببرمش دکتر هی گفتن ببین زنه پولش زیادیه الوی میخاد رو بچش عیب بزارو این حرفا نزاشتن.همم نمیدونم ج دکتری باید ببرمش برا بیش فعالی😔اصلا ازبس اذیت میکنه غذاهم نمیخورهوخیلی ضعیف شده

مهد بردمش آی مت ثبت نامش کردم.همه رو هزینه کردم نرفت اصلا میگه نمیرم.خودمم میرفتم اونجا میموندم که ر ...

عزیزم اینا عدم توانایی در ارتباط برقرار کردنه 

تورو خدا تا دیر نشده ببرش دکتر 

اون طفلکی همه بچگیش حروم میشه تو اعتماد به نفسش تاثیر میزاره

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
هر سری میخاستم ببرمش دکتر هی گفتن ببین زنه پولش زیادیه الوی میخاد رو بچش عیب بزارو این حرفا نزاشتن.ه ...

به کسی نگو که میخوای ببریش دکتر. ولی حتما ببرش. احتمال زیاد دکتر اعصاب و روان باید ببریش

عزیزم صبور باش هیچی از بچه ادم عزیزتر نیست خوب یه مهد دیگه ببر ، کلاس ورزش ، شنا ببر من می فهمم مادر ...

بابا که نیستش.اینم همش چسبیده بمن اصلا ازبس بداخلاقه بد اونق ه هیچکی نگهش نمیداره هیچ کلاسیم نمیاد خودم میرم باشگاه همرام میاد باشگاه همش اذیت میده 😭که اون روز دیگه خانومه گفت‌توروخدا اگه میخای ب۰تو بیاری دیگه نیا باشگاه😭

عزیزم اینا عدم توانایی در ارتباط برقرار کردنه  تورو خدا تا دیر نشده ببرش دکتر  اون طفلکی ...

دلم خونه بخدا میبرمش پارک گریه زاری که این سر سره مال منه هیچکی دیگه نباید سوار بشه اونقد گریه میکنه که نه بازی میکنه خودشم حلاک مبکنه برمیکردیم میایم.هرچی‌میگم اینا دوستاتن خوراکی میدم بهش میگم برو با دوستات بخور باهم بازی کنین اصلا با بجه ها رفیق نمیشه😭

2706