2410
2553
عنوان

پسرم

661 بازدید | 64 پست

خیلی داغونم😭چکار کنم با این بچه بنظرتون به هیچ سراطی مستقیم نیس.قد چی بگم الان کتک خورده الهی دستم بشکنه😭😭اونقد عصبیم میکنه که مجبورم میکنه به داد زدن سرشو کتک زدنش.😭😭میخام بمیرم فقط.از ظهر تاحالا یه بند افتاده رو گریه هی گریه میکنه خودشو میزنه زمین برقو قعط میکنه ابو باز میکنه براحرص منو دربیاره لج من در بیاره.همینجو مدام گریه و اذیت برداشته تمام ارایشای منو کشیده به درو دیوار کرده نابود هم رژلبامو نابود کرده هم دیوار اتاق.گل طبیعی تو گلدون برداشته برگاشو کنده دوسه تا گلدونا ریخته اینورو اونور هیچی نگفتم گفتم بزار محلش ندم خسته بشه ول کنه اصلا ول کن نبود زندگیمو به گند کشید همینجو هم گریه میکنه.هرچیم میگفتم خب چی میخای نمیگه.الان دیگه زدم سیم اخر بلند شدم اونقد زدمش سرش جیغو داد زدم که گریه کرد گرفت خابید😭😭😭الان تو خابم همینجور داره گریه میکنه  😭😭😭یکی بیاد منو دلداری بده دارم دق میکنم خودمم نشستم باش گریه میکنم خسته شدم نمیدونم چکار گنم با این اخلاقش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

صبور باش عزیزم کتک راهش نیس

گــــــرگ باش!                                             هیچی دیگ همین😐                                    منم ی جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی، ب من چ اصن مرغ باش...تخم بزار والا😐😂
۴ سال

دقیقا مثه خواهرزادمه همه رو کلافه میکنه با گریه هاش

گــــــرگ باش!                                             هیچی دیگ همین😐                                    منم ی جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی، ب من چ اصن مرغ باش...تخم بزار والا😐😂
۴ سال

عزیزم هنوز کوچیکه واقعا کتک و جیغ کشیدن راهش نیست بچه هست باید صبور باشی 

ببرش مهد کودک اونجا بازی می کنه حوصله اش سر نمیره انرژي هم تخلیه میشه تو هم ارامش میگیری

تورو خدا نکن هم بچه خراب میشه هم خودت 

پسرت بیش فعاله عزیزم. ببرش دکتر بهتر میشه. وسایلت رو دم دست نزار. لوازم آرایشی اینا رو جایی بزار که ...

باید چه دکتری ببرمش.برا بیش فعالی بخدا کلافم خستم کرده اصلا هیچ جوره بام‌نمیسازه.بخدا هیچی تو خونم میست ازبس همیچیو جم‌کرده قایم کردم یا شکسته ریختم دور لوازم ارایشامم گزاشتم تو کمد بالا ولی باز خودشو رسونده بود برداشته بود تمام دیوار اتاق کرده نابود ک اصلا پاکم نمیشه تمام وسایلای خونم خوردو شکسته هس دیوونم کرده😭😭

دلداری چیه الان میریزن سرت انقد میگن میگن تا به کرده و نکرده ت اعتراف کنی

بخدا دق کردم دارم گریه میکنم از دستش خودشم داره توخاب گریه میکنه اصلا هیچ جوره نمیشه راضیش کنی😭😭

2706