2737
2734

همون چیزایی ک بیشترمون میدونیم در مورد تغذیه و اینا و ورزش میکنن.فک کنم جلسه های آخر هم شیر دهی و چطور نوزاد نگه داریم و اینا

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه پیش از بارداری هست کلاسهای نیلو معظمی سه جلسه است ولی مال نوگل یک جلسه هست

آها در مورد اینکه چجوری جلوگیری کنین و چجوری برا شب اول آمادا شین و این چیزا

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
2738

البته اونم کلاسای عقد هست خخخخخخ نمیدونم پیش از بارداری لابد در مورد اینکه آمادگی برا بچه دار شدن داشته باشین و چجوری اقدام کنین و روزای تخمک گذاری و علائم و ایناس دیگه

من فکر کردم چیزای کامل تری و بهتری میگن

الان شما عروسی کردی؟

😂😂😂من فکر کردم رفتی شما 

شما تو نی نی سایت بچرخی چیزای بهتری دستگیرت میشه

اینجا چیزایی میشنوی ک ب عقل جنم نمیرسه

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
😂😂😂😂از چه لحاظ؟

اصلا ی چیزایی راجع ب باردار شدن

مثبت منفی بودن تست

مورد داشتیم طرف تا یک ماه عقب انداخته بیبی و از منفی بوده دلی حامله بوده

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
2706