2726

بستگی داره به شرایط مادر و جنین

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هرچی که برای بدنت مناسب تر باشه با توجه به شرایطت و امادگی بدنیت

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2728

شده شبیه سوال معروف علم بهتر است یا ثروت   

اخه ادم عاقل غیر طبیعی عیچ  راه دیگه ای رو انتخاب نمیکنه مگر اینکه مثل من دهانه رحمم باز نشه

مهدیا … ما همه از طایفه سلمانیم هرچه خواهدبشود، پای علی می مانیم

بستگی به بدنت داره من طبیعی بودم زایمان خیلی اذیت شدم ولی تا الان هیچ مشکلی نداشتم ولی همسایمون سزارین کرده از اونموقع میگه کمردرد وحشتناکی دارم 

برعکسشم هست که هیچیش نشده 

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹
یعنی دکتر تشخیص میده یا خودمون میتونیم سزارین انتخاب کنیم 

تا ماه اخر هیچی مشخص نمیشه اگه دکترت سزارین میکنه که هیچ وگرنه تا لحظه اخر مشخص نمیشه وزن بچه اب امیونیوتیک لگن مادر و...همه دخیلن 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊