2726

از اینجا برو بیرون که هوس بچه نکنی

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هر وقت دیدی کشش درسو نداری به خودت فشار نیار که به زور بخونی. یکم استراحت کن یه غذای کوچیک یا میوه بخور بعد بشین درستو بخون میتونی صبح زودم بیدار شی یه دوره کنی اول صبح گیرایی خیلی بیشتره

عزیزم بازه های خیلی کوتاه یعنی حتی 15 یا 20 یا 30 دقیقه ای درنظربگیرین و بعد از هرکدوم یه استراحت 10 تا 15 دقیقه ای به خودتون بدین.البته بعدا یواش یواش می تونین ساعت بازتون رو افزایش بدین ولی برای امروز این روش کارسازه😍😍انشاالله خوب بدین

اول گوشیو بزار کنار بعد شروع کن درسو با لذت بخون ببین از اول نگو من نمیتونم ،با لذت شروع کن ب خودت توضیح بده تا خوب یاد بگیری من همیشه اینجور درس میخوندم تا تو ذهنم بمونه اگرم خسته ای استراحت کن بعد شروع کن شبا طولانیه حالا کلی وقت داری 

هر وقت دیدی کشش درسو نداری به خودت فشار نیار که به زور بخونی. یکم استراحت کن یه غذای کوچیک یا میوه ب ...

اره واقعاا من صبحا شده بود ساعت چهار پا میشدم درس میخوندم درسو خیلی دوس داشتم عشقم بود

2706