2410
2553

هیچ جا نمیاد......منم ابرو دارم جلوی خانوادم.. همین دیروز کلی بابام بهم حرف زد که شوهرت هیچ جا نمیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا؟خجالتیه؟؟

گــــــرگ باش!                                             هیچی دیگ همین😐                                    منم ی جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی، ب من چ اصن مرغ باش...تخم بزار والا😐😂
2720
2714
عین شوهر من  تمام مهمانی ها رو تنها میرم ، البته خودمم دوست ندارم باهام بیاد به دلایلی

چرا دوس نداری

گــــــرگ باش!                                             هیچی دیگ همین😐                                    منم ی جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی، ب من چ اصن مرغ باش...تخم بزار والا😐😂

دلیلش؟؟

شوهر منم خیلی جاها نمیاد

منم نمیرم

خانوادمم میپرسن‌میگم شوهرم کار داشت..!!

یااینک رک میگم نمیاد

اخلاقشه دیگه..غصه شو نمیخورم

اگه جایی که ایستادین رو دوست ندارین جاتون رو عوض کنید.شما درخت نیستید☺

خ از آقایون اینجورین، چاره ای نیست نمیتونید همه ش کل کل کنید، اینجوری بپذیریدش و به خانواده تون هم کمک کنید تا درک کنن، مثلا بگین باید زود بخوابه، سختشه و.....، کلا خانواده رو بپیچونید، ولی خودتون برید و سعی کنید بهتون خوش بگذره، کم کم براتون عادی میشه و برای اطرافیان هم عادی میشه، البته ممکنه بعد از یه مدت که شما گیر ندادید، خودشون راغب بشن و باهاتون بیان. 

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 
2706